Ekrānos jau pavisam drīz! Tapis pirmais latviešu seriāls par dzīvi pašizolācijā

Kanāls TV3 un video satura platforma GO3 piedāvā pirmo episko tuvplānu seriālu ”#VisiMājās”, kas veidots pašizolācijas apstākļos, katram aktieriem vienlaikus kļūstot gan par operatoru, gan grima mākslinieku un stilistu. Seriāls video satura platformā Go3 būs pieejams no 4. maija, savukārt kanālā TV3 no 11. maija.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Buba

  Buba

  Forši, ka būs kas pozitīvs! Cik var runāt par un ap to vīrusu? Nu tie, kuri tic tam feikam un baidās, tak lai arī sēž mājās savā izolācijā, nevajag braukt augumā tiem, kuri ir brīvi no bailēm, no būšanas aitu barā. Man IR tiesības izvēlēties, jekuram IR tiesības izvēlēties. Bailes, starp citu, pazemina imunitāti. Lai visiem laba veselība! Un skaidra galva....
 • Nu gan

  Nu gan

  Lelde Dreimane arī rādīs kā mājās dzer ar draugiem un taisa mazas viesības? :DDD
 • Kārlis

  Kārlis

  Vai ku jauki - dreimanīša arī tēlos, mums jau stāstīja ka šitos ielidojušos laižot iekšā pret parakstu ka nekur - sēdēs mājiņās un izolēsies. Uz Taizemes govīm laikam tas neattiecas
 • ņirgājaties?!

  ņirgājaties?!

  Dreimane pēc repatriācijas reisa neievēro pašizolāciju un jau sazin cik ir aplaidusi! Un viņa būs šajā seriālā!?!? Viņa ko, tēlos to lomu, kas pārkāpj noteikumus? - tad es piekrītu!
 • Nopietni Dreimane arī?

  Nopietni Dreimane arī?

  Mjā, man jau tā Dreimane tīri labi patika agrāk, bet, maigi sakot, ir jābūt mēreni trulam cilvēciņam, lai uzreiz pēc atgriešanās no ārzemēm laistu apkārt un rīkotu tusiņus. Pie kam policijai pofig - viņiem par to ziņo, bet nekas nav dzirdēts par sekām. Ar šādiem pa labam nevar. Tiešām bija kauns lasīt - kā par tādiem sociāli mazattīstītiem, apziņas līmenis nekāds, tādu dēļ arī nesarūk saslimušo skaits. Nu un tāda pa gaisu beibe tagad mums tēlos pašizolēšanos, ko pati reāli neievēro (šodienas raksts nra tauta runā)
 • Vienas aktrises dēļ

  Vienas aktrises dēļ

  Izlasot rakstu par Dreimanes pilnīgo pašizolēšanās ignorēšanu, viņas dalība labi domātajā seriālā ir kā ņirgāšanās par tiem, kuri to ievēro. Es personīgi, protestējot pret šo totālo necieņu pret apkārtējiem, seriālu pilnīgi noteikti neskatīšos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!