”Viņas melo labāk” veidotāji piedāvā jaunu seriālu: ”Radu būšana” latviešu versiju

62 komentāri
”Viņas melo labāk” veidotāji piedāvā jaunu seriālu: ”Radu būšana” latviešu versiju
PUBLICITĀTES FOTO

Jau no 11. februāra katru pirmdienas vakaru kanāla TV3 skatītājus priecēs jauns pašmāju komēdijseriāls ”Radiņi”. Tas būs jautrs, pārpratumu un komisku situāciju piesātināts seriāls, kas liks smieties gan lieliem, gan maziem. Galvenās lomas seriālā atveido aktieri Normunds Laizāns, Juris Hiršs, Zane Burnicka un Ilze Pukinska, kā arī jaunākā aktrise seriālā Rasa Estere Ērgle.

Seriālu veido ”Videometra” radošā komanda, režisors Sigitas Račkis un producents Rimvydas Martinaitis, kas plašu skatītāju mīlestību ir iemantojusi, veidojot seriālu ”Viņas melo labāk”.

”Radiņi”, kas skatītājus TV3 priecēs no 11. februāra pirmdienās 21.00 ir iemīļotā ukraiņu komēdijseriāla ”Radu būšana” adaptācija latviešu valodā.

Rimvydas Martinaitis, seriāla producents stāsta, ka seriālā apvienosies sulīgs humors un ģimenes mīlestība, kas to padarīs par patiesu un viegli baudāmu izklaidi ikvienai paaudzei.

””Radiņi” ir seriāls, kas liks ģimenei pirmdienas vakarā sanākt kopā un baudīt laiku, kas mūsdienu pasaulē ir liela vērtība, lai arī bieži vien to aizmirstam. Amizanto notikumu virknējumi mīsies ar profesionālu un atraktīvu aktierspēli.

Komanda unikālais atklājums ir Kates lomas atveidotāja un seriāla jaunākā aktrise Rasa Estere Ērgle, kas jau ir guvusi pieredzi uz Valmieras Drāmas teātra skatuves, taču kameru priekšā viņa stājās pirmo reizi. Tāpat sezonas laikā gaidāmi vairāki viesaktieri un citi pārsteigumi,” stāsta seriāla veidotājs.

Jautrais, pārpratumu un komisku situāciju piesātinātais seriāls stāstīs par četriem vecvecākiem, kas pieskata savu vienīgo mazmeitiņu Kati (Rasa Estere Ērgle), kamēr viņas vecāki Dace (Laura Atelsone) un Reinis (Emīls Kivelnieks) Grāvīši ir devušies atvaļinājumā.

Daces vecāki ir saimniecisks, vienkāršs, bet sirsnīgs lauku pāris Vanda un Ivars Cibuļi, kurus atveidos Ilze Pukinska un Juris Hiršs. Savukārt Reiņa vecāki – Rasma un Guntis Grāvīši ir intelektuāli pilsētnieki, kuru lomā iejutīsies Zane Burnicka un Normunds Laizāns.

Kad abi tik atšķirīgo vecvecāku pāri nonāk vienā mājā, kur viņiem ir kopīgs uzdevums – rūpēties par mazo gudrinieci, prieku un acuraugu, visu ļoti mīļoto mazmeitiņu Kati, konflikti kļūs neizbēgami. Cīņa par mazmeitas pieskatīšanu un uzmanību pārvērtīsies dažādos izaicinājumos, piedzīvojumos un pārpratumos.

Skaties jauno komēdijseriālu jau no 11. februāra katru pirmdienas vakaru kanālā TV3!