TV3 startē komēdijseriāla ”Radiņi” jaunā sezona

10 komentāri

Pirmdienas, 10. februāra, vakarā ar trešo sezonu un jauniem piedzīvojumiem pie TV3 skatītājiem atgriežas pašmāju seriāls ”Radiņi”, kas turpmāk ik pirmdienu priecēs ar smiekliem un pārpratumiem pilnu humoru.

Jaunajā seriāla sezonā televīzijas skatītāji būs liecinieki aizraujošiem, amizantiem un pārpratumu pilniem notikumiem, kuros īpašās lomās uzmirdzēs arī vairāki viesaktieri.

Sezonas laikā seriālā līdzās ierastajiem varoņu atveidotājiem mirdzēs dziedātāja Samanta Tīna, aktieri Mārtiņš Počs, Olga Dreģe, Jānis Kirmuška, Niklāvs Kurpnieks, Lauris Subatnieks, Pauls Iklāvs, Māris Bezmers, Rihards Rudāks un citi.

Ko sola jaunā sezona?

Vecvecāku cīņa turpināsies ne vien par mazmeitiņas uzmanību, bet arī par ietekmi starp viesu namiem – kura bizness izrādīsies veiksmīgāks? Piedzīvosim gan īpaši līksmus brīžus – vecvecāku Rasmas un Gunta (Zane Burnicka un Normunds Laizāns) kāzas, gan amizantas atgriešanās – viesnīcā ieradīsies kaimiņš Jančuks (Aldis Siliņš), kurš uzsāks darbu pie Ivara un Venerandas (Juris Hiršs un Ilze Pukinska) viesu namā un iekulsies arvien jaunās nepatikšanās, līdz viņa sirdī uzjundīs īsta mīlas liesma, satiekot kaimiņieni Brigitu (Māra Mennika).

Kā vecvecākiem izdosies sadzīvot, lai neciestu nedz attiecības, nedz bizness? Skaties jau no 10. februāra pirmdienās plkst. 21.05 kanālā TV3!

10 komentāri