”Radiņi” atgriežas ar jauniem sižeta pavērsieniem un veselu plejādi viesaktieru

5 komentāri
”Radiņi” atgriežas ar jauniem sižeta pavērsieniem un veselu plejādi viesaktieru
PUBLICITĀTES FOTO

Seriāls ”Radiņi” ar trešo sezonu jau 10. februārī atgriezīsies kanālā TV3, lai katru pirmdienas vakaru priecētu ar jauniem pavērsieniem. Šīs sezonas epicentrā – vecvecāku cīņa  ne vien par mazmeitiņas uzmanību, bet arī par ietekmi starp viesu namiem. Kura bizness izrādīsies veiksmīgāks?

Jaunajā sezonā piedzīvosim gan īpaši līksmus brīžus – vecvecāku Rasmas un Gunta (Zane Burnicka un Normunds Laizāns) kāzas, gan amizantas atgriešanās – viesnīcā ieradīsies kaimiņš Jančuks (Aldis Siliņš), kurš uzsāks darbu pie Ivara un Venerandas (Juris Hiršs un Ilze Pukinska) viesu namā un iekulsies arvien jaunās nepatikšanās, līdz viņa sirdī uzjundīs īsta mīlas liesma, satiekot kaimiņieni Brigitu (Māra Mennika).

Sezonas laikā gaidāmas īpaši daudz viesaktieru piedalīšanās – dziedātāja Samanta Tīna, aktieri Mārtiņš Počs, Olga Dreģe, Jānis Kirmuška, Niklāvs Kurpnieks, Lauris Subatnieks, Pauls Iklāvs, Māris Bezmers un Rihards Rudāks un citi.

Viesaktieru lomas būs visdažādākās – kāds būs bandīts, kāds vietējais reketieris, kādam paveiksies būt Ivara (Jura Hirša) armijas biedram.

Kā vecvecākiem izdosies sadzīvot, lai neciestu nedz attiecības, nedz bizness? Skaties jau no 10. februāra plkst. 21.05 kanālā TV3!

5 komentāri