Noklausies! ”Labvēlīgais tips” radījis tituldziesmu jaunajam TV3 komēdijseriālam ”Radiņi”

Pievienot komentāru
Noklausies! ”Labvēlīgais tips” radījis tituldziesmu jaunajam TV3 komēdijseriālam ”Radiņi”
PUBLICITĀTES FOTO

Jau šodien plkst. 21.00 kanālā TV3 pirmizrādi piedzīvo jaunais pašmāju komēdijseriāls ”Radiņi”. Seriālam veidoto tituldziesmu ”Taciņa” radījusi grupa ”Labvēlīgais tips”, un Skaties.lv piedāvā to nobaudīt.

Jaunais pirmdienas vakaru komēdijseriāls ”Radiņi” pirmizrādi TV ekrānos piedzīvos 11. februārī 21.00. Tas būs jautrs, pārpratumu un komisku situāciju piesātināts ģimenes seriāls, kas liks smieties gan lieliem, gan maziem.

Īpaši seriālam ”Radiņi” grupa ”Labvēlīgais tips” ir radījusi tituldziesmu ”Taciņa”, kas ir veidota, iedvesmojoties no seriāla stāsta – draudzīgā, ģimeniskā un vasarīgi saulainā noskaņā.

Grupas ”Labvēlīgais tips” solists Andris Freidenfelds ir pārliecināts, ka dziesma iemieso ”Labvēlīgā tipa” vērtības – tā ir cilvēcīga un humoristiska. ”Domājot gan par dziesmas mūziku, gan vārdiem, es vadījos pēc sena krievu teiciena – ”Esi vienkāršāks, un tad arī cilvēki Tev paši nāks pretī!”, tādēļ ļoti ceru, ka arī seriāla skatītāji un dziesmas klausītāji ”noķers” šo sajūtu.

Kad dziesma piedzīvoja pirmatskaņojumu mūsu koncertā 31. decembrī – lai arī tas bija pilnīgs jaunums, cilvēki pie tās atplauka un pat steidzās dziedāt līdzi!”

Dziesmas melodiju radījuši Andris Freidenfelds, Ģirts Lūsis un Normunds Jakušonoks, bet dziesmas tekstu – Andris Freidenfelds. Dziesma ierakstīta ”Labo ierakstu studijā” sadarbībā ar Lotaru Lodziņu un Jāni Kalvi.

Skatoties seriālu, skatītāji atpazīs arī citas klausītāju iemīļotas dziesmas no plašā ”Labvēlīgā tipa” repertuāra, kā arī skatītājus sagaida jaunas, speciāli seriālam ”Radiņi” ierakstītas melodijas.

Kanālā TV3 seriālu skatieties katru pirmdien plkst. 21.00!