“Mani gribēja vest uz slimnīcu,” Normunds Laizāns par atgadījumu “Radiņu” filmēšanas laukumā

Pievienot komentāru

Jau 11. februārī TV3 ekrānos debiju piedzīvos jauns pašmāju komēdijseriāls ”Radiņi”. Tā būs Latvijā jau iemīļotā ukraiņu komēdijseriāla ”Radu būšana” adaptācija latviešu valodā. Normunds Laizāns intervijā ar Skaties.lv atklāj, kādi kuriozi gadījušies seriāla filmēšanas laikā.

“Radiņu” filmēšana bijis visai ekstremāls pasākums. Slīkšana, izkrītot no laivas, un krišana baseinā ir tikai dažas no lietām, ar ko saskārušies aktieri. Sāpīgs atgadījums noticis vienam no galvenajiem “Radiņu” aktieriem, kurš filmēšanas laikā krietni apskādējis savu galvu. “Mani gribēja vest uz slimnīcu, bet es teicu, ka vemt negribas, zvaigznītes negriežas – viss normāli,” sakāvi pret pārāk zemām durvīm atzīst vectētiņa Gunta lomas atveidotājs Normunds Laizāns.

Kā jaunais latviešu seriāls ”Radiņi” atšķirsies no slavenās ”Radu būšanas”? Skaidro veidotāji

Seriālā mazmeitiņa Kate sastrādā ne vienu vien nedarbu. Aktieris atzīst, ka arī pats bērnībā bijis kārtīgs nebēdnis – par to ik dienu atgādina rēta pierē, kas iegūta, futbola bumbas vietā izmantojot konservu bundžu.

Aktieris ir noskatījies arī pāris ukraiņu “Radu būšana” sērijas, kas viņam šķitušas visai interesantas. Vectētiņa lomas atveidotājs uzskata, ka arī pašmāju seriāls būs tikpat interesants un smieklīgs.

Jautrais, pārpratumu un komisku situāciju piesātinātais seriāls stāstīs par četriem vecvecākiem, kas pieskata savu vienīgo mazmeitiņu, kamēr viņas vecāki ir devušies atvaļinājumā. Abi tik atšķirīgo vecvecāku pāri nonāk vienā mājā un viņiem ir kopīgs uzdevums – rūpēties par mazo gudrinieci, prieku un acuraugu, visu ļoti mīļoto mazmeitiņu Kati. Cīņa par mazmeitas pieskatīšanu un uzmanību pārvērtīsies dažādos piedzīvojumos.

Skaties jauno komēdijseriālu jau no 11. februāra katru pirmdienas vakaru kanālā TV3!