Kā jaunais latviešu seriāls ”Radiņi” atšķirsies no slavenās ”Radu būšanas”? Skaidro veidotāji

13 komentāri
Kā jaunais latviešu seriāls ”Radiņi” atšķirsies no slavenās ”Radu būšanas”? Skaidro veidotāji
PUBLICITĀTES FOTO

11. februārī debiju TV3 ekrānos debiju piedzīvos jauns pašmāju komēdijseriāls ”Radiņi”, kas būs TV draugu jau iemīļotā ukraiņu komēdijseriāla ”Radu būšana” adaptācija latviešu valodā. Sarunā ar Skaties.lv producents Rimvīds Martinaitis atklāj, kas seriāla latviešu versijā atšķirsies no jau pazīstamā sižeta un kas būs kopīgs.

Pēc ziņas, ka ”Videometra” radošā komanda, režisors Sigits Račkis un producents Rimvīds Martinaitis, kas plašu skatītāju mīlestību ir iemantojuši, veidojot seriālu ”Viņas melo labāk”, veidos ”Radu būšanas” latviešu versiju, skatītāju reakcija ir divējāda.

Daļa priecājas, ka jautrais seriāls būs baudāms arī ar mūsu lieliskajiem aktieriem, bet otri rauc degunus un jau spriež, ka latviešiem diez vai izdosies radīt ko tikpat baudāmu un vai ”Radu būšanas” faniem būs interesanti skatīties to pašu sižetu vēlreiz.

Kā Skaties.lv atklāj Martinaitis, būs interesanti gan tiem, kas jau skatījušies ukraiņu versiju, gan jauniem skatītājiem.

”Jā, sižets pamatā būs tas pats, kas ”Radu būšanai”. ”Radiņi” stāstīs par četriem vecvecākiem, kas pieskata savu vienīgo mazmeitiņu, kamēr viņas vecāki Dace un Reinis devušies atvaļinājumā. Taču ”Radiņos” sižets būs koncentrētāks.

Seriāls būs humora pilns, taču joki būs pārveidoti, pielāgojot latviešu mentalitātei, notikumi un humors – saprotamāks mūsu kultūrai,” skaidro producents.

Tiem, kuri čīkst, ka latvieši neko paši nevarot izdomāt un atkal ”špikos” no citas valsts, viņš var izskaidrot, ka tā ir visā pasaulē populāra prakse – adaptēt seriālu, kas jau guvis panākumus, atbilstoši citas valsts skatītāju interesēm.

Turklāt nekas netiek ”zagts” vai ”špikots” – iegādātas visas licences, un pie seriāla strādā profesionāļu komanda, kas savulaik latviešu skatītājiem pielāgojusi seriālu ”Viņas melo labāk” pēc populāra lietuviešu seriāla parauga. Te ir līdzīgs stāsts.

Vai ”Radiņus” skatīties būs interesanti arī ”Radu būšanas” faniem? Nenoliedzami!

”Tie, kas skatījušies ukraiņu versiju, atpazīs epizodes, taču būs arī jauni notikumi. Kā īpašu pārsteigumu esam iecerējuši viesaktieru uznācienus seriālā,” var pačukstēt Martinaitis.

Producents stāsta, ka seriālā apvienosies sulīgs humors un ģimenes mīlestība, kas to padarīs par patiesu un viegli baudāmu izklaidi ikvienai paaudzei.

””Radiņi” ir seriāls, kas liks ģimenei pirmdienas vakarā sanākt kopā un baudīt laiku, kas mūsdienu pasaulē ir liela vērtība, lai arī bieži vien to aizmirstam. Amizanto notikumu virknējumi mīsies ar profesionālu un atraktīvu aktierspēli.

Komanda unikālais atklājums ir Kates lomas atveidotāja un seriāla jaunākā aktrise Rasa Estere Ērgle, kas jau ir guvusi pieredzi uz Valmieras Drāmas teātra skatuves, taču kameru priekšā viņa stājās pirmo reizi. Tāpat sezonas laikā gaidāmi vairāki viesaktieri un citi pārsteigumi,” stāsta seriāla veidotājs.

Galvenās lomas seriālā atveido aktieri Normunds Laizāns, Juris Hiršs, Zane Burnicka un Ilze Pukinska, kā arī jaunākā aktrise seriālā Rasa Estere Ērgle.

Skaties jauno komēdijseriālu jau no 11. februāra katru pirmdienas vakaru 21.00 kanālā TV3!