Video: pirmais ieskats TV3 jaunajā seriālā “Nemīlētie”

1 komentārs

Jau drīzumā pirmizrādi piedzīvos TV3 jaunais ikvakara seriāls – dzīves drāma ”Nemīlētie”, un lielā notikuma gaidās portāla Skaties.lv lasītājiem pirmajiem ir iespēja iepazīt seriāla varoņus.

Seriāls ”Nemīlētie” pie skatītājiem kanālā TV3 un video satura platformā Go3 nonāks 31. augustā, un, kā liecina pirmais ieskats, seriāls sāksies uz spraigas nots un ļoti aizraujoši notikumi gaidāmi arī turpinājumā.

Jau vēstīts, ka TV3 seriālā ”Nemīlētie” galvenās lomas atveidos aktrise Rēzija Kalniņa, Egons Dombrovskis, Artūrs Dīcis, Elīna Bojarkina un Edijs Zalaks. Seriālā piedalīsies arī aktrise Inita Sondore, Dārta Daneviča, Ģirts Rāviņš, Toms Liepājnieks un citi skatītāju jau iepazīti un iemīļotie aktieri.

Seriāls stāsta par zaudētājiem un neveiksminiekiem, kuri vienas nakts laikā kļuva bagāti. Tie ir vīrieši, kuri ir nodevuši savas mīļotās sievietes, tie ir laimes meklētāji, kuri atrod vieglu ceļu, lai tiktu pie naudas, bet kādam viens pārgalvīgs solis būs jāizpērk visu turpmāko dzīvi. Kāds savu mīlestību ir gatavs pārdot par grašiem, bet kāds uzticīgi mīl, lai cik arī ilgi otrs būtu jāgaida.

Neskatoties uz seriāla skarbo sižetu, tas ir arī stāsts par mīlestību – lielu, spēcīgu un sāpīgu. Stāsts par spēju saglabāt cilvēciskās attiecības apkārt esošajā necilvēcīgajā vidē. Mīlestība, sabiedrības morāle un dzīves realitāte ir trīs stāsta centrālās sižeta līnijas.

Seriāls “Nemīlētie” veidots, balstoties uz populārā lietuviešu rakstnieka Edvīna Kaledas triloģijas ”Nemīlētie”, ”Svešinieki”, ”Nosodītie” pirmās daļas motīviem.