Seriālā “Nemīlētie” ienāk Kambala un atgriežas skatītāju mīlulis Djakonovs

6 komentāri
Seriālā “Nemīlētie” ienāk Kambala un atgriežas skatītāju mīlulis Djakonovs
F64

Skatītāju iemīļotā seriāla ”Nemīlētie” otrajā sezonā ”Svešie”, papildinot līdzšinējo aktieru sastāvu, šonedēļ pievienojies bokseris un “influenceris” Kaspars Kambala, taču TV3 skatītājus sagaida vēl kāds sižeta pavērsiens – televīzijas ekrānos atgriežas Juris Djakonovs.

Jurijs Djakonovs, kurš seriāla ”Nemīlētie” pirmajā sezonā, atveidojot bandītu Žoru, iemantoja skatītāju mīlestību, nu TV ekrānos atgriežas kā noslepkavotā Žoras īstais brālis. Silvers īsto vārdu un uzvārdu nezina neviens, gluži tāpat kā to nezināja Žoram.

Silvers dzīvo Spānijā, reizēm atlido uz Latviju, lai kārtotu savas kontrabandas biznesa lietas. Viņš ir krietni atjautīgāks un saprātīgāks par savu brāli Žoru. Viņam patīk riskēt, patīk izklaides klubos, restorānos un skaistas sievietes.

Silvers atšķirībā no sava brāļa ir pilnīgi citādāks starptautiskā noziedznieku tīkla pārstāvis – viņa viedoklī ieklausās visi, kas nodarbojas ar narkotiku kontrabandu. No viņa baidās pat Makars, kuram Latvijā ir liela vara.

Silveram ielas kaķu un suņu dzīvība ir svarīgāka par cilvēka dzīvību. No skata inteliģents, bet ļoti cinisks un bīstams bandīts.

Kopā ar Djakonovu seriālā ”Nemīlētie” uzmirdzēs arī Kaspars Kambala. Viņa atveidotā varoņa iesauka ir Gazols – viņa īsto vārdu nezina neviens. Gazols ir Silvera aizsegs un apsargs, kurš akli klausa visām Silvera pavēlēm. Silvers viņu sauc par Gazo.

Baudi seriālu ”Nemīlētie” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21:10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

6 komentāri