Seriālā “Nemīlētie” ienāk Ģirts Ķesteris

0 Komentāru

Pašmāju seriālu fani var uzgavilēt – šonedēļ TV ekrānos atgriežas Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris, kurš pievienojies TV3 seriāla ”Nemīlētie” komandai.

Seriālā Ķesterim uzticēts atveidot Makaru – vienu no Rīgas mafijas svarīgākajiem vadoņiem. Nācis no nabadzīgas ģimenes, viņš ir cīnījies un darījis visu, lai kļūtu par noziedzīgās pasaules autoritāti. Ļoti gudrs, apdomā ikvienu savu vārdu, ir autoritāte konkurējošajām noziedzīgajām grupām.

Makars nesatiek ar Artūra Dīča atveidoto Zīli un viņa bandas locekļiem. Tam, izrādās, ir iemesls – Makars ir strādājis kopā ar Zīles tēvu Mārtiņu (Juris Lisners), abi sastrīdējušies, jo nav varējuši sadalīt naudu. Tagad Zīle Makaram par to atriebjas.

Makars nodarbojas ar vairākām lietām, tomēr viena no ienesīgākajām ir narkotiku tirdzniecība. Lai to slēptu, viņam pieder vairāki restorāni un naktsklubi.

Viņš vienmēr sasniedz savus mērķus, ir bezkompromisu cilvēks. Labs psihologs un sarunu biedrs, prot izteikties gudri, tomēr ir ļoti atriebīgs cilvēks.

”Nemīlēto” pirmā sērija ar Ģirtu Ķesteri kanālā TV3 būs skatāma jau trešdienas, 23. septembra, vakarā.

0 Komentāru