Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 15. maijs

Sofija, Taiga, Airita, Arita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Darbdienās 21:05

Attiecību drāma “Nemīlētie” kanālā TV3 jau no 31. augusta!

No zaudētājiem un neveiksminiekiem viņi vienas nakts laikā kļuva bagāti. Tie ir vīrieši, kuri ir nodevuši savas mīļotās sievietes, tie ir laimes meklētāji, kuri atrod vieglu ceļu, lai tiktu pie naudas, bet kādam viens pārgalvīgs solis būs jāizpērk visu turpmāko dzīvi. Kāds savu mīlestību ir gatavs pārdot par grašiem, bet kāds uzticīgi mīl, lai cik arī ilgi otrs būtu jāgaida.

Nemīlētie – stāsts, kas balstīts uz patiesiem notikumiem

Attiecību drāma “Nemīlētie” ir veidota pēc lietuviešu rakstnieka Edvīna Kaledas (īstajā vārdā Giedrius Rekašius; dzimis 1965. gada 27. novembrī Telšos) triloģijas “Nemīlētie”, “Svešinieki”, “Nosodītie” pēc pirmās daļas motīviem, kas balstīta uz patiesiem notikumiem. Edvīns Kalēda ir viens no šī gadsimta Lietuvas spilgtākajiem rakstniekiem, kura grāmatas ir iemantojušas īpašu popularitāti un lasītāju atzinību.. Edvīna Kaledas sievas rakstnieces Daivas Vaitkevičūtes romāns „Sievietes melo labāk“ kļuva par bestselleri Lietuvā, pēc kura tapa arī seriāla scenārijs seriālam „Viņas melo labāk“ gan Lietuvā, gan Latvijā.

„Romāns „Nemīlētie“ ir viena mana drauga stāsts. Mūsu klasē bija aptuveni divpadsmit puišu. Šodien gandrīz puse no viņiem ir jau bijuši aiz restēm, citi joprojām tur ir. Attiecīgi materiāla par ikdienu cietumā un notiesātajiem man bija ar uzviju – man šķita, ka es to pazīstu kā ne viens cits, un kāpēc gan šis temats nevarētu ieinteresēt skatītājus? Protams, romānā stāsts ir papildināts ar mīlestības tēmu un attiecību peripetijām gan starp mīļākajiem, gan ģimenēm, gan paaudzēm,“ romāna stāstu atklāj rakstnieks Edvīns Kaleda.

Seriālu „Nemīlētie“ veido skatītāju iemīļoto seriālu „Viņas melo labāk“ un „Radiņi“ radošā komanda

Seriālu Latvijā veido skatītāju iemīļoto seriālu “Viņas melo labāk” un “Radiņi” producentu kompānija “Videometra” (producenti Audrius Janušauskas un Rimvidas Martinaitis) un Lietuvā plaši pazīstamais režisors Raimundas Banionis, kurš kopumā ir veidojis vairāk nekā desmit seriālus Lietuvā. Raimundas atzīst, ka, strādājot Latvijā, lielākais izaicinājums ir valoda, viņš mēdz nesaprast dažus vārdus tekstā, bet tas netraucē darba procesam, jo aktieri ar savu tēlojumu ļauj saprast pat vairāk kā tulkotas rakstu zīmes. “Seriāla “Nemīlētie” aktieri patiešām ir savas jomas profesionāļi - es no visas sirds izbaudu darbu ar viņiem! Man, kā režisoram, strādājot uz filmēšanas laukuma, svarīgs ir viss – gan tēlojums, gan skaņa, gan bilde, jo labi aktieri nedrīkst būt sliktā attēlā, savādāk viņi arī kļūst slikti. Un, starp citu, man ļoti patīk arī Rīga – ļoti daudzveidīga un pārsteidzoša pilsēta, kura iedvesmo, tādēļ darbs šeit rit ļoti veiksmīgi!”

Seriāla galvenajās lomās būs redzami latviešu aktieri - Rēzija Kalniņa, Egons Dombrovskis, Artūrs Dīcis, Elīna Bojarkina un Edijs Zalaks un citi!

Seko līdzi jaunumiem un uzzini visu jaunāko par seriālu mājas lapā - skaties.lv/nemiletie!