Drausmā nāvē bojā iet viens no ”Nemīlēto” galvenajiem tēliem

129 komentāri

15. oktobra vakars īpaši spraigs izvērties pašmāju seriāla ”Nemīlētie” faniem. Bojā gājis viens no galvenajiem seriāla tēliem, Jurija Djakonova atveidotais Žora. Turklāt viņa nāve bijusi baisa un sāpīga…

Kā intervijās Skaties.lv jau brīdinājuši ”Nemīlēto” aktieri, šajā stāstā varoņu nāves skatītājus pārsteigs absolūti negaidīti un nepielūdzami. 28. sērijā notikusi pirmā.

Sērijas sākumā Artūra Dīča atveidotais Oskars Zīle, sagaidījis zvanu no Zanes, atbrauc pie viņas uz mājām, lai aizvestu savu draugu Normundu (Ģirts Rāviņš), kurš ir galīgi pārdzēries. Un tad sākas nenovēršamu notikumu virkne, kas rezultējas ar katastrofu.

Likteņa ironija – brīdī, kad draugi mēģina nokļūt mājās, viņi nokļūst Žoras redzeslokā, kurš nomaļā vietā kaut ko gaida.

Iereibušais Normunds uzrunā Žoru un ierosina ”parunāt par Ingu”. Zaļā pūķa iedrošināts, Normunds izaicina Žoru uz dūru cīņu. Protams, spēks ir Žoras pusē, taču negaidīti kautiņu pārtrauc Oskars, kurš Žoram pa galvu iebliež ar stieni.

Normunds atkārtoti metas virsū bezsamaņā gulošajam Žoram. Oskars apstādina Normundu, un vīri secina, ka Žora pamatīgi asiņo un raustās konvulsijās. Tiek izlemts vīrieti iestūķēt bagāžniekā un nogādāt drošākā vietā.

Nelāgos notikumus iztraucē Sandra, kura paziņo, ka ieradusies, lai satiktos ar Žoru.

Sākotnējā iecere vest Žoru uz slimnīcu izplēn, kad izrādās, ka vīrietis vairs neelpo. Tad tiek izlemts braukt pēc lāpstām, lai apraktu līķi.

Kas notiks tālāk? Vai noziegums tiks atklāts?

Tu vēl neseko šī aizraujošā seriāla notikumiem? Pēdējais laiks pieslēgties! Skaties ”Nemīlētos” no pirmdienas līdz ceturtdienai 21.05 TV3!

129 komentāri