Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 4. decembris

Baiba, Barbara, Barba

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Pirmdien - ceturtdien 21:05

“Nemīlētie” aktualitātes

''Man nav bail no skatītāju viedokļa!'' Prostitūtas Sandras atveidotāja Samira atklāj ''Nemīlēto'' lielāko intrigu

''Man nav bail no skatītāju viedokļa!'' Prostitūtas Sandras atveidotāja Samira atklāj ''Nemīlēto'' lielāko intrigu 1

Seriāla ”Nemīlētie” komandai pievienojusies Samira Adgezalova, kura atveido Sandru – tēlu, kas tiek pieteikts kā sirsnīga prostitūta. Sarunā ar Skaties.lv Samira atklāj, kā sākotnējās bažas, saņemot piedāvāju atveidot prostitūtu, nomainījusi patiesa interese par tēlu un notikumiem seriālā, kā arī iezīmē vienu no lielākajām intrigām, kas gaidāma ”Nemīlētajos”.

''Jums sirdis lūzīs no tā mīlasstāsta!'' Aktieris Andrejs Aļenčevs: no Jaunzēlandes caur Amsterdamu uz ''Nemīlētajiem''

''Jums sirdis lūzīs no tā mīlasstāsta!'' Aktieris Andrejs Aļenčevs: no Jaunzēlandes caur Amsterdamu uz ''Nemīlētajiem'' 2

Māra Kļavas lomu ”Nemīlētajos” atveidot aktieris Andrejs Aļenčevs – puisis, kura vārdu aktiermākslas lauciņā līdz šim dzirdējis tikai retais, bet kurš jau tiek slavēts kā ļoti talantīgs. Sarunā ar Skaties.lv Andrejs atklāj savu neprātīgo stāstu, kā pēc aktiermākslas studijām izlēmis, ka ”negrib sēdēt teātrī”, četrus gadus izceļojies pa pasauli un nu, trillera cienīgu notikumu pavadīts, atgriezies Latvijā uz palikšanu.

No netradicionāli orientēta ''UgunsGrēka'' varoņa līdz spēcīgai lomai ''Nemīlētajos''. Ģirta Rāviņa ekrāna ceļojums

No netradicionāli orientēta ''UgunsGrēka'' varoņa līdz spēcīgai lomai ''Nemīlētajos''. Ģirta Rāviņa ekrāna ceļojums 2

Latviešu seriāls ”Nemīlētie” jau izpelnījies plašu skatītāju atzinību, un viens no intriģējošākajiem tā tēliem ir Ģirta Rāviņa atveidotais Normunds Vanags. Valmieras Drāmas teātra aktierim šī nav pirmā pieredze pašmāju seriālā, taču šoreiz viņa loma atšķiras no iepriekš seriālos darītā. Sarunā ar Skaties.lv Rāviņš atklāj, ka iepriekš samierinājies ar ”jautrā mājkalpotāja” vietu ekrāna stāstos, nu ar interesi analizē savu neviennozīmīgo tēlu, kura prototips, starp citu, ļoti iespējams, staigā pa Lietuvu.

Interaktīvā izstādē atdzīvojas seriāla “Nemīlētie” varoņi

Interaktīvā izstādē atdzīvojas seriāla “Nemīlētie” varoņi 1

10. septembrī tirdzniecības centrā ”Alfa” tika atklāta TV3 seriāla – dzīves drāmas ”Nemīlētie” interaktīvā izstāde, kuras laikā apmeklētāju acu priekšā atdzīvojās seriāla tēli. Izstādes atklāšanā viesojās arī seriāla aktieri – Ģirts Ķesteris, Zane Daudziņa, Edijs Zalaks, Ģirts Rāviņš, Samira Adgezalova, Egils Melbārdis, Daiga Gaismiņa, Gundars Grasbergs, Andrejs Alens, Juris Lisners, Tom J. Benedict (Toms Liepājnieks).