Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

No 27.septembra

“Nemīlētie” aktualitātes

Seriālā “Nemīlētie” Danevičas un Sondores tēlus atveidos jaunas aktrises

Seriālā “Nemīlētie” Danevičas un Sondores tēlus atveidos jaunas aktrises 34

Jau 22. februārī kanālā TV3 un televīzijā ”Go3” pie skatītājiem nonāks seriāla “Nemīlētie” jaunākā sezona “Svešie”. Jaunajā seriāla sezonā ir notikušas vairākas aktieru sastāva izmaiņas – Dārtas Danevičas atveidoto tēlu Ingu 2. seriāla sezonā atveidos aktrise Evita Klimavičiusa, taču Initas Sondores tēlu medmāsu Zani atveidos Zane Aļļēna. Seriālā atgriezīsies arī aktieris Jurijs Djakonovs, kā arī pievienosies vairāki jauni varoņi.

Seriāls “Nemīlētie” atgriežas pie TV skatītājiem ar jaunu sezonu “Svešie”

Seriāls “Nemīlētie” atgriežas pie TV skatītājiem ar jaunu sezonu “Svešie” 76

Jau 8. februārī kanāls TV3 un nākamās paaudzes televīzija Go3 piedāvās ekskluzīvu iespēju bez maksas noskatīties seriāla “Nemīlētie” jaunākās sezonas “Svešie” pirmo epizodi. Seriāls, kas ir veidots, balstoties uz lietuviešu autora E. Kaledas triloģijas ”Nemīlētie”, ”Svešinieki”, ”Nolādētie” grāmatu notikumiem, piedāvā tā turpinājumu jaunākajā sezonā ar nosaukumu ”Svešie”.

Stiklos "iestrēgst" seriāla "Nemīlētie" laulātie - aktieri Elīna Bojarkina un Edijs Zalaks

Stiklos "iestrēgst" seriāla "Nemīlētie" laulātie - aktieri Elīna Bojarkina un Edijs Zalaks 1

Šodien ceļojumā dodas seriāla “Nemīlētie” pāris Ieva un Artūrs jeb Elīna Bojarkina, kura ikdienas gaitas vada leļļu teātrī, un jēkabpilietis Edijs Zalaks savulaik uz skatuves kāpis Dailes teātrī, tagad dzīvo starp Rīgu un Maskavu. Seriāla laulātie atklāj, ka ceļojumā gatavi teju uz visu. Edijs, braucot teju divas stundas uz vietu, kur “Bez Tabu” abus aktierus ved aizsietām acīm, prāto, ka labprāt izbrauktu ar traktoru. Tikmēr Elīna atklāj, ka agros jaunības gados, Liepājā dzīvojot, ne reti braukusi ar autostopu, tātad pieredze mašīnu “balsošanā” viņai ir. Arī Edijs, tieši seriāla “Nemīlētie” filmēšanas laikā balsojis automašīnas.

Vakariņu šova viesus mulsina Artūra Dīča pikantais jautājums

Vakariņu šova viesus mulsina Artūra Dīča pikantais jautājums 1

Pie kanāla TV3 skatītājiem šoruden atgriezies izklaidējošais gatavošanas šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas”, un šajā nedēļā ciemiņus pie sevis uzņem četras kanāla TV3 personības – sporta žurnālists Kaspars Dvinskis, ”Bez Tabu” žurnāliste Alise Kubiloviča, mūziķe, televīzijas žurnāliste Agnese Šīrante un aktieris, seriāla ”Nemīlētie” Oskara lomas atveidotājs Artūrs Dīcis, kurš galdu klāja trešdienas vakarā.

Video: Artūra Dīča viesiem jārēķinās ar tualeti bez durvīm

Video: Artūra Dīča viesiem jārēķinās ar tualeti bez durvīm

Izklaidējošajā gatavošanas šovā “Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ piedalās četras kanāla TV3 personības – sporta žurnālists Kaspars Dvinskis, ”Bez Tabu” žurnāliste Alise Kubiloviča, mūziķe, televīzijas žurnāliste Agnese Šīrante un aktieris, seriāla ”Nemīlētie” Oskara lomas atveidotājs Artūrs Dīcis, kurš viesus uzņems trešdienas vakarā.

Seriālā "Nemīlētie" ienāk Ģirts Ķesteris

Seriālā "Nemīlētie" ienāk Ģirts Ķesteris

Pašmāju seriālu fani var uzgavilēt – šonedēļ TV ekrānos atgriežas Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris, kurš pievienojies TV3 seriāla ”Nemīlētie” komandai.

''Man nav bail no skatītāju viedokļa!'' Prostitūtas Sandras atveidotāja Samira atklāj ''Nemīlēto'' lielāko intrigu

''Man nav bail no skatītāju viedokļa!'' Prostitūtas Sandras atveidotāja Samira atklāj ''Nemīlēto'' lielāko intrigu 1

Seriāla ”Nemīlētie” komandai pievienojusies Samira Adgezalova, kura atveido Sandru – tēlu, kas tiek pieteikts kā sirsnīga prostitūta. Sarunā ar Skaties.lv Samira atklāj, kā sākotnējās bažas, saņemot piedāvāju atveidot prostitūtu, nomainījusi patiesa interese par tēlu un notikumiem seriālā, kā arī iezīmē vienu no lielākajām intrigām, kas gaidāma ”Nemīlētajos”.

''Jums sirdis lūzīs no tā mīlasstāsta!'' Aktieris Andrejs Alens: no Jaunzēlandes caur Amsterdamu uz ''Nemīlētajiem''

''Jums sirdis lūzīs no tā mīlasstāsta!'' Aktieris Andrejs Alens: no Jaunzēlandes caur Amsterdamu uz ''Nemīlētajiem'' 2

Māra Kļavas lomu ”Nemīlētajos” atveidot aktieris Andrejs Alens – puisis, kura vārdu aktiermākslas lauciņā līdz šim dzirdējis tikai retais, bet kurš jau tiek slavēts kā ļoti talantīgs. Sarunā ar Skaties.lv Andrejs atklāj savu neprātīgo stāstu, kā pēc aktiermākslas studijām izlēmis, ka ”negrib sēdēt teātrī”, četrus gadus izceļojies pa pasauli un nu, trillera cienīgu notikumu pavadīts, atgriezies Latvijā uz palikšanu.

No netradicionāli orientēta ''UgunsGrēka'' varoņa līdz spēcīgai lomai ''Nemīlētajos''. Ģirta Rāviņa ekrāna ceļojums

No netradicionāli orientēta ''UgunsGrēka'' varoņa līdz spēcīgai lomai ''Nemīlētajos''. Ģirta Rāviņa ekrāna ceļojums 2

Latviešu seriāls ”Nemīlētie” jau izpelnījies plašu skatītāju atzinību, un viens no intriģējošākajiem tā tēliem ir Ģirta Rāviņa atveidotais Normunds Vanags. Valmieras Drāmas teātra aktierim šī nav pirmā pieredze pašmāju seriālā, taču šoreiz viņa loma atšķiras no iepriekš seriālos darītā. Sarunā ar Skaties.lv Rāviņš atklāj, ka iepriekš samierinājies ar ”jautrā mājkalpotāja” vietu ekrāna stāstos, nu ar interesi analizē savu neviennozīmīgo tēlu, kura prototips, starp citu, ļoti iespējams, staigā pa Lietuvu.

Interaktīvā izstādē atdzīvojas seriāla “Nemīlētie” varoņi

Interaktīvā izstādē atdzīvojas seriāla “Nemīlētie” varoņi 1

10. septembrī tirdzniecības centrā ”Alfa” tika atklāta TV3 seriāla – dzīves drāmas ”Nemīlētie” interaktīvā izstāde, kuras laikā apmeklētāju acu priekšā atdzīvojās seriāla tēli. Izstādes atklāšanā viesojās arī seriāla aktieri – Ģirts Ķesteris, Zane Daudziņa, Edijs Zalaks, Ģirts Rāviņš, Samira Adgezalova, Egils Melbārdis, Daiga Gaismiņa, Gundars Grasbergs, Andrejs Alens, Juris Lisners, Tom J. Benedict (Toms Liepājnieks).