Seriali.lv: vieta, kur bez maksas baudīt slavenus pašmāju un ārzemju seriālus

Pievienot komentāru
Seriali.lv: vieta, kur bez maksas baudīt slavenus pašmāju un ārzemju seriālus
PUBLICITĀTES FOTO

Klāt laiks, ko mēdz dēvēt par gada drūmāko – esam pārgājuši uz ziemas laiku, līdz ar ko vakaros jau ātri iestājas tumsa un viss, ko gribas, ir mājās ieritināties segā. Lai novembra vakaros nebūtu jāskumst, radīti Seriali.lv – vieta, kur par baltu velti un latviešu valodā var noskatīties aktuālos pašmāju un ārzemju seriālus.

Šobrīd Seriali.lv jau pieejami 12 populāri pašmāju un ārzemju ekrāna stāsti – varoņu piedzīvojumiem iespējams sekot vairāku sezonu un sēriju garumā.

Iemīļotos latviešu veikumus ”Radiņi”, ”Viss pa jaunam” un ”Viņas melo labāk” Seriali.lv var noskatīties no pašas pirmās sērijas. ”Viņas melo labāk” faniem atskatīšanās vēsturē var kļūt par īstu piedzīvojumu. Vai kāds vēl atceras, ka seriāls sākās ar Martas lēmumu pārtraukt mīlas dēku ar Daini, jo viņa tolaik ir precēta ar Jāni?

”Viņas melo labāk” pirmo sēriju meklē TE!

Taču tas nebūt nav viss! Seriali.lv par baltu velti var noskatīties tādus pasaules grāvējus kā vienu no labākajām mediķu drāmām pasaulē ”Grejas anatomija” , ”Skorpions”, kura veidotāji ir iedvesmojušies no patiesiem notikumiem par talantīgo ģēniju Volteru O’Braienu, kuram piemita neparasti augsts IQ līmenis vienpadsmit gadu vecumā viņš, izmantojot segvārdu ”Skorpions” uzlauza NASA datorsistēmu, dažādus izmeklēšanas seriālus, iecienītās ”ziepju operas” un vēl un vēl!

Nupat kolekcijai pievienots pavisam svaigs vampīru stāsts ”Kas notiek krēslā”! Tas ir ieskats trīs vampīru, kas dzīvojuši kopā vairāk kā 100 gadus, ikdienas (drīzāk nakts) gaitās Stentenas salā… Meklē TE!

Seriālu klāsts regulāri tiks papildināts ar jauniem ekrāna stāstiem. Varam pačukstēt, ka jau drīzumā sarakstam pievienosies vēl daudzi svaigi un aktuāli produkti.

Iekārtojies ērtāk un sagatavojies lieliskiem vakariem! Meklē aktuālākos seriālus ŠEIT!