Seriali.lv piedāvā: pasaules jaunākais vampīru seriāls ”Kas notiek krēslā”

1 komentārs
Seriali.lv piedāvā: pasaules jaunākais vampīru seriāls ”Kas notiek krēslā”
PUBLICITĀTES FOTO

Lieliskas ziņas aizraujoša televīzijas satura mīļotājiem! Seriali.lv no 1. novembra piedāvā pavisam jaunu šausmu seriālu ”Kas notiek krēslā”. Tas baudāms jebkuram, jebkurā laikā un par baltu velti! Katru piektdienas vakaru tiks publicētas divas jaunas sērijas, kuras varēsi baudīt sev izdevīgā laikā.

Seriāls ”Kas notiek krēslā”, oriģinālvalodā ”What We Do in the Shadows”, ir pavisam jauns produkts visā pasaulē – Amerikā radītā šausmu stāsta pirmizrādi pasaule piedzīvoja šā gada martā.

Savukārt Seriali.lv par baltu velti skaties to TE!

Stāsta epicentrā – kāds miteklis Stentenas salā, kuru jau simtiem gadu dala četri istabas biedri, kuri ir vampīri.

Grupas līderis Nandors savulaik bijis Osmaņu impērijas zaldāts. Nu viņam ir jau 757 gadi, un viņš spēj pārvērsties sikspārnī. Tajā pat laikā viņš ir basketbola fans un savulaik kronēts par kādas valstiņas karali Irānas Dienvidos. Diemžēl valstiņa pārstāja eksistēt 1401. gadā, kad Nandoram bija vien 139 gadi.

Lazlo un Nadja ir precēts vampīru pāris. Kamēr Lazlo aizraujas ar pornogrāfiju, Nadja slepus tiekas ar parastu cilvēku Džefu, kurš ir viņas bijušā mīļotā Grega reinkarnācija. Ar trio dzīvo arī īpatnējais ”enerģijas vampīrs” Kolins, un tie ir tikai daži no dīvaiņiem, kuri gatavi tautu turpmāk ik piektdienu priecēt šausmu komēdijā.

Seriāls skatāms no 1.novembra, piektdienās pa 2 sērijām. Katra sērija pieejama ierobežotu laiku – 30 dienas.

Meklē arī citus lieliskus seriālus TE!