Komentāri

Ilgi gaidījām, beidzot sagaidījām – spraiga sižeta seriāls “Ēnu spēles” jau šovakar, plkst. 21:00, kanālā TV3 uzreiz pēc šova “Garšas mednieki”. Intrigas, negaidīti atrisinājumi, prāta un ēnu spēles starp seriāla galvenajiem varoņiem – tas viss jūs gaida turpmākajās 11 otrās sezonas sērijās.

Seriāla pirmajā sērijā gaidāma iepazīstināšana ar jauno varoni, Dailes teātra aktrises atveidoto Beāti. Viņa ir miljonāra meita, kurai, kā uzskata viņas tēvs, draud briesmas. Lai pastiprinātu drošības apstākļus kā viņas miessargs tiks nolīgts neviens cits kā Roberts Meirāns, ko atveido Ainārs Ančevskis. Tēva lomā iejutīsies teātra ”Hamlets” saimnieks Rolands Zagorskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls Skaties.lv piedāvā nelielu ieskatu jaunākajā sērijā, kurā Rūķītis jeb Andris, kuru atveido Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens, sastopas ar reālu ēnu spēli – iesitot ar dūri pa boksa maisu, viņš pats “dabū” ar to atpakaļ.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl