Komentāri

Oskars šajā sērijā atradās neapskaužamā situācijā starp bijušo sievu un savu mīļāko. Skatītājiem radās iespēja beidzot uzzināt Oskara paša šķiršanās iemeslu. Savukārt pats seriāla galvenais varonis pētīs, kādēļ gan mēs bieži vien nevis nosvinam šķiršanos, bet gan mēģinām sevi sodīt par to. Šajā sērijā atkal parādījās jauns tēls, kuru Oskars, protams, iekāro!

Galvenā varoņa stāsts, kas, visticamāk, vīsies cauri visai sezonai, tika vēl nedaudz vairāk atšķetināts, atklājot, kāpēc Oskars nonāca psihiatriskajā slimnīcā. Viņš mēģināja izdarīt pašnāvību, nolecot no mājas jumta, taču tas beidzās neveiksmīgi.

Foto

Sērijas turpinājumā, braucot savās darīšanās, diezgan dramatiskos apstākļos Oskars satiek Jaunā Rīgas teātra aktrises Kristīnes Krūzes atveidoto Martu, kura esot nogalinājusi savu vīru. Viņa sēž uz tilta margām un vēlas sev padarīt galu. Intara Rešetina spēlētais tēls, protams, steidzas viņu mierināt, bet pēc tam arī, jau abiem sēžot redakcijā, uzklausa viņas stāstu par mirušo vīru. Tajā atklājas attiecību tumšākie virzieni, kādos cilvēki var viens otru novest. Neskatoties uz lielisko seksa dzīvi un sapratni ikdienā, Marta palika stāvoklī, bet viņas vīrs nevēlējās bērnu paturēt. Jo tālāk, jo trakāk – sieviete savu mīļoto pieķēra darba vietā ar citu, un tad viņu starpā sākās īstas šausmas, kas galu galā noveda pie izvarošanas mēģinājuma, kuras rezultātā pašaizsardzības nolūkos Marta 12 reizes sadūra viņu.

Bija skaidrs, ka abu puses vienam otrā kaut kas ļoti pievilina, taču nav īsti skaidrs, kas! Viss galu galā noslēdzās ar to, ka pie Oskara ieradās viņa iepriekšējā “paciente”, kuras lomā iejūtas Jana Čivzele. Žurnālistam vajadzēja viņai piezvanīt, taču viņš bija pārāk aizrāvies ar savu jauno subjektu un viņa stāstu.

Video: Šķiršanās formula, 2. sērija

Lasi vēl