Seriāls ”Radiņi” pārsteidz ar pikantiem kadriem

3 komentāri
Seriāls ”Radiņi” pārsteidz ar pikantiem kadriem

Pirmdienas, 15. aprīļa, vakarā pie TV3 skatītājiem atkal dosies pašmāju komēdijseriāls ”Radiņi”, un šonedēļ tajā būs vērojami pikanti kadri.

Jaunās sērijas ievadā Cibuļi un Grāvīši nolēmuši noskatīties paši savu filmēto video materiālu, kurā iemūžināts, kā paiet viņu raibā ikdiena. Taču bez uzmanības nepaliks kadri, kuros nofilmēta apetītlīgās Ludmilas (Leonarda Ķestere) dekoltē zona.

Sākumā vainīgais nesteidzas atzīties, līdz atklājas, ka kārumnieks bijis Ivars (Juris Hiršs), kurš sievai Venerandai (Ilze Pukinska) taisnojas, ka īpašie kadri tapuši, jo viņš vēlējies kamerai iestādīt asumu.

Tāpat kompānija safilmētajā video pavisam negaidīti ierauga kaimiņu Jančuku komiskā un kompromitējošā situācijā.

Baudi komēdijseriālu ”Radiņi” ik pirmdienu plkst. 21:00 TV3!

TOP komentāri

 • Oriģinālā
  +3 +3 0

  Oriģinālā

  Seriāla oriģinālā dekoltē tika filmēts Vaļai (šeit Vandai (Pukinskai))...
 • Virtulis
 • Anita Groholska
  0 0 0

  Anita Groholska

  Neskatos,jo viss ir panemts no ukrainu seriala.Vai tiesam tie.kas beigusi augstskolas ,ieguvusi rezisora izglitibu,scenaristi un t.t latvija ,pasi nevar kaut ko izgudrot.Mes tik no citiem nemam,patentus labaka gadijuma .Jasaka saurpierisi .Ko viniem maca ka skolas,ta augstskolas,ja tik nespejigi mulki,truli aksti.Looti zel.Un vel prasa skolotajiem lielakas algas?Visapkart sabiedriba runa,ka pusaudzi beidz skolu gakigi nezinosi,nederigi augstskolam.Tikai neliela dala ir normali.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl