Noskaties! TV3 debitē humora pilnais latviešu seriāls ”Radiņi”

57 komentāri

Pirmdienas, 11. februāra, vakarā pirmizrādi piedzīvo otrs ”TV3” pašmāju seriālu jaunums – ”Viņas melo labāk” veidotāju veikums ”Radiņi”. Arī šis seriāls tautai neliks vilties.

”Radiņi” ir TV draugu jau iemīļotā ukraiņu komēdijseriāla ”Radu būšana” adaptācija latviešu valodā.

Seriāls kā jau visiem zināmais ukraiņu ekrāna stāsts vēsta par četriem vecvecākiem, kuru pieskata savu vienīgo mazmeitiņu Kati (Rasa Estere Ērgle), kamēr viņas vecāki Dace (Laura Atelsone) un Reinis (Emīls Kivelnieks) Grāvīši ir devušies atvaļinājumā.

Daces vecāki ir saimniecisks, vienkāršs, bet sirsnīgs lauku pāris Vanda un Ivars Cibuļi, kurus atveido Ilze Pukinska un Juris Hiršs. Savukārt Reiņa vecāki – Rasma un Guntis Grāvīši ir intelektuāli pilsētnieki, kuru lomā iejūtas Zane Burnicka un Normunds Laizāns.

Jau pirmā seriāla sērija pārsteidz ar lielisku humoru. Intelektuālie pilsētnieki Grāvīši satiek sirsnīgos lauciniekus Cibuļus, kurus paši dēvē par ”pāķiem”.

Seriāla tituldziesmu, ko radījis ”Labvēlīgais tips”, baudi TE!

Lai arī sākumā abi vecvecāku pāri darba dēļ atteikušies pieskatīt mazmeitiņu, galu galā visi rod iespēju pieskatīt Kati, kas nozīmē, ka visiem nu būs jādzīvo zem viena jumta.

Tiesa, jau no sākta gala abas omes viena pret otru īpašas simpātijas nelolo, ko nekautrējas izrādīt ar indīgām piezīmēm un steidz cīnīties par mazās Kates uzmanību.

Opjiem gan ar komunikāciju vieglāk – galdā tiek celta pudele, ko gan Rasma savam Guntim liedz baudīt.

Arī abu omīšu izpratne par mazmeitiņas audzināšanu un veselīgu uzturu atšķiras, kas rada jaunu rīvēšanos.

Skaties jauno komēdijseriālu pirmdienu vakaros 21.00 kanālā TV3!

TOP komentāri

 • noskatījos
  +24 +18 -6

  noskatījos

  Visu cieņu latviešu aktieriem, bet krievu seriāls "Radu būšana" ir nesalīdzināmi labāks. Štancēt dažādu tautību darbus pēc vienas formas ne pavisam nav tas labākais, ko mūsējie varētu izveidot. Krievu "radiņiem" ir gan cita mentalitāte, gan savs īpašais neatkārtojamais humoriņš. Tā kā skatoties mūsējo, visu laiku to gribas salīdzināt ar īsto, un salīdzinājums nekādā gadījumā nav par labu mums.
 • Sabīne Krastiņa
  +17 +13 -4

  Sabīne Krastiņa

  Tà ir normàla prakse pirkt citu valstu serialu scenàrijus. Tad labàk tà, nekà izdomàt kko savu, bet stulbu. 1.sèrija nebija slikta.
 • Pele
  +18 +12 -6

  Pele

  Cik Ukraiņu Radiņi bija labi, tik mūsu atdzejojums briesmīgs. Aktieru izpildījums pilnīgi zem katras kritikas. Vai tiešām mums sava galva nav, ka nevar izdomāt ko savu, nav kur naudu tērēt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl