”Radiņi” pret ”Viss pa jaunam” – kuru latviešu seriālu izvēlēties?

170 komentāri
”Radiņi” pret ”Viss pa jaunam” – kuru latviešu seriālu izvēlēties?
SKATIES/ F64

Jau gandrīz mēnesi TV3 ekrānos skatītājus priecē uzreiz divi jauni pašmāju seriāli – ”Viss pa jaunam” un ”Radiņi”.  ”TVPlay Premium” ir priecīgas ziņas gan tiem, kas nokavējuši seriālu sākumu, gan rūdītākajiem faniem – pakalpojumā tiek piedāvāts noskatīties visas sērijas no paša sākuma bez reklāmām, kā arī baudīt jaunākās sērijas pirms tās parādās ekrānā!

”Viss pa jaunam” ir stāsts par mūsdienīgu vīrieti, kurš veido veiksmīgu karjeru lielpilsētā, līdz stresa izraisīto veselības problēmu dēļ pieņem lēmumu pārvākties uz laukiem, pilsētā atstājot mīļoto sievieti.

Televīzijā seriāls jau ”ieskrējies”, taču tev ir visas iespējas pieslēgties – ”TVPlay Premium” atrodamas visas sērijas no pašiem pirmsākumiem. Skaties no sākuma, noskaties sērijas, ko esi palaidis garām un redzi jaunākās epizodes ātrāk kā televīzijā! Meklē TE!

Iemesli, kāpēc skatīties ”Viss pa jaunam”:

Savukārt ”Radiņi” ir latviešu versija slavenajai ”Radu būšanai”, kas papildināta ar mūsu mentalitātei atbilstošiem jokiem un ko izspēlē pašmāju lieliskie aktieri! Seriāls stāsta par četriem vecvecākiem, kas pieskata savu vienīgo mazmeitiņu, kamēr viņas vecāki Dace un Reinis devušies atvaļinājumā. ”Radiņu” faniem ”TVPlay Premium” sagādājis īpašu dāvanu – iespēju skatīties jaunāko sēriju 24 stundas ātrāk, nekā to parāda televīzijā! Meklē TE!

Iemesli, kāpēc izvēlēties ”Radiņus”:

  • Tas pats lieliskais sižets, kā ”Radu būšanai”, taču humors – latviešu gaumē! Kā režisors pārveidojis scenāriju, lai latviešu skatītājiem būtu vēl interesantāk, uzzini TE!
  • Seriālam mūziku radījis ”Labvēlīgais tips”, kas vien ir kvalitātes zīme! Noklausies tituldziesmu!
  • Vectētiņa Ivara lomā – Juris Hiršs, kurš pat ir ”Radu būšanas” fans un bijis sajūsmā par iespēju filmēties seriāla latviešu variantā! Interviju lasi TE!
  • Savukārt Normunds Laizāns lomā iejūtas tik intensīvi, ka gandrīz no filmēšanas laukuma aizvests uz slimnīcu! Lasi TE!
  • Latviešu vecvecāki, iespējams, ir pat labāki, nekā slavenie ukraiņu opīši! Kāpēc? Noskaidro TE!

Kuru latviešu seriālu skaties tu? Saistītais raksts

Rezultāti:
33%

''Radiņi''

22%

''Viss pa jaunam''

33%

Skatos abus!

11%

Mani diemžēl neuzrunāja neviens

Kuru seriālu tu skaties un kāpēc? Izsaki domas komentāros!

Bet ja pie sirds neiet neviens no pašmāju veikumiem, ”TVPlay Premium” atgādina, ka vienmēr iespējams skatīties ”Trauksme Kobrai 11”, lepni iestāties pret ”Radiņiem” un skatīties ”Radu būšanu” vai izvēlēties par savu kādu citu no lieliskā seriālu klāsta, kas pieejams ”TVPlay Premium”.

Pārlaid pēdējās drūmās ziemas dienas kopā ar lielisku seriālu! Izvēlies savējo TE!