Pavisam karsti! Satiec seksīgos “Pludmales patruļas” glābējus sarkanajos peldkostīmos TV6!

2 komentāri

Svētki visiem kulta seriāla ”Pludmales patruļa” (Baywatch) cienītājiem! No šodienas, 3. jūnija, darbdienās plkst. 18:00 – leģendārā Pludmales patruļa remāsterēta HD kvalitātē.

Tieši TV6 dzimšanas dienas nedēļā – jau no 3. jūnija darbdienās plkst. 18:00 būs iespēja atgriezties pagātnē un sekot krietnās ”Pludmales patruļas” glābēju saspringtajai ikdienai. Puskaili un stiegraini augumi, sarkani peldkostīmi, seksīgas glābējmeitenes, slīkstoši un, protams, arī izglābti cilvēki, personiskas drāmas, dažreiz pat noziegumi, kā arī savstarpējās attiecības – tā ir ”Pludmales patruļa”!

 

Atpazīstamākie ”Pludmales patruļas” glābēji ir tās vadītājs Mičs Bukanons, kuru atveido Deivids Haselhofs, kā arī nepārspējamā “Playboy” zvaigzne un aktrise Pamela Andersone. Patiesībā tieši Deividam Haselhofam mēs varam pateikties, ka seriāls ”Pludmales patruļa” piedzīvoja pat vienpadsmit sezonas.

Pirmā sezona seriālam nebija īpaši veiksmīga, un tika lemts to atcelt, tomēr Haselhofs bija viens no retajiem, kas ticēja seriālam, ieguldīja tajā savu naudu un panāca, ka tiek uzfilmēta arī otrā sezona. Seriāls kļuva par vienu no skatītākajiem pasaulē un tika nominēts neskaitāmām balvām, no kurām vairākas arī ieguva.

Deivids Haselhofs sākumā gan iebilda pret Pamelas Andersones piedalīšanos seriālā, jo domāja, ka viņas lielās krūtis novērsīs skatītāju uzmanību no seriāla notikumiem, tomēr šī viņa doma tika noraidīta, un Pamela Andersone piedalījās vairāk nekā 100 seriāla sērijās. Kas interesanti par Pamelu Andersoni – īstajā dzīvē viņa nav laba peldētāja, un ūdens viņai riebjas. Lai nu kā ir reālajā dzīvē, seriālā Pamela bija lieliska!

Pēc seriāla motīviem 2017. gadā ir uzņemta arī filma ar tādu pašu nosaukumu ar Dveinu Džonsonu, Zaku Efronu un seriāla ”Kvantiko” zvaigzni Prijanku Čopru galvenajās lomās. Nelielās lomās filmējušies arī Deivids Haselhofs un Pamela Andersone.

Filmu ”Pludmale patruļa” TV6 rādīs tieši savā dzimšanas dienā – ceturtdien, 6. jūnijā, plkst. 22:00!