Komentāri

Jau devīto otrdienas vakaru kanāla TV3 skatītāji savus ekrānos varēja skatīt vienu no šīs rudens sezonas gaidītākajiem notikumiem – seriālu Šķiršanās formula, kas katrā sērijā pārsteidz ar ko spraigu, aizraujošu un arī pikantu. Šodien Intara Rešetina varonis īpaši pārsteidza savu dēlu dzimšanas dienā.

Šā vakara sērija sākās ar to, kā Oskars pamodies pēc kārtējā “kodiena” kādā no Rīgas nostūriem. Sižetā tā arī netika pastāstīts, kā viņš tur nonācis, taču viņam blakus bija alkohola pudele, kas lika noprast, ka pēc mīlas sakara ar kolēģi Lindu siržu lauzējs nolēmis pamatīgi iedzert.

Viņam bija arī interesanta saruna ar priekšnieces Ilzes nu jau atkal topošo vīru, Jura Bartkeviča spēlēto Viljamu, kurš Oskaram piedraudēja, lai nestājas ceļā uz viņa mērķi – apprecēt Ilzi. Atklājās, ka Ināras Sluckas atveidotā varone jau paspējusi nodoties gultas priekiem ar citu “āzi”. Vai Oskars tiešām sievieti būs pārliecinājis neprecēties ar veco mīlestību?

Foto

 

Turpinājumā paģirainais stāvs devās apraudzīt, kā veicas otrai šā seriāla galvenajai varonei – Martai, kura pēc sarunas iztrenc žurnālistu laukā no mājas.

Tālākais noteikti šokēs daudzus skatītājus – sērijas notikumi risinās Dāvja, Oskara dēla, dzimšanas dienā, un tētis to atcerējās tikai pēc tam, kad pie viņa dzīvokļa durvīm klauvē kāda īpaši skaista būtne. Viņas vārds ir Laura (atveido Liepājas teātra aktrise Samira Adgezalova), un viņa paredzēta tam, lai jaunais puisēns savā 11. dzimšanas dienā izbaudītu to, kā tas ir – būt kopā ar sievieti.

Šos jaukus tēva nodomus pārtrauc viņa sieva, bērna māte Anna, kura ir dusmīga kā pūķis par šādu ideju, un aizved Dāvi mājās. Taču, izrādās, arī Laurai ir savs stāsts, kuru Oskars no brīvas gribas arī uzklausa. Sērijas noslēguma uz viņu draudzīgo čalošanu no tāluma noraugās Marta, kura redz, kā abi iekāpj mašīnā un aizbrauc…

Strauji tuvojas Šķiršanās formulas pirmās sezonas noslēgums. Vai Oskars beidzot sakārtos savu mīlas dzīvi? Ar kādiem notikumiem mūs pārsteigs režisors un producents Uldis Cipsts? Turpiniet sekot seriālam otrdienās plkst. 21.00 kanālā TV3!

Video: Šķiršanās formula, 9. sērija

Lasi vēl