Komentāri

Klāt otrdienas vakars un jaunā latviešu seriāla Šķiršanās formula astotā sērija, kurā Oskars Damskis pamanās sastrīdēties ar divām vīrieša dzīvē nozīmīgākajām sievietēm. Turklāt ar kādu lēdiju nododas jutekliskākajiem no skūpstiem.

Seriāla iepriekšējā sērija pirms nedēļas noslēdzās uz draiskas nots – Oskaru, kurš iepriekšējā vakarā atzinās mīlestībā Martai, viņa pieķēra ar kolēģi Lindu.

Marta ir tikusies ar Oskara nīsto māti, un tas Oskaru sanikno. Vīrietim nu ir zināma mātes adrese, taču abu tikšanās izvēršas pamatīgā skandālā.

“Es uz katru sievieti savā dzīvē esmu skatījis ar bailēm. Tāpēc, ka man bail, ka es tajā sievietē ieraudzīšu tevi,” pie mātes vēršas Oskars. “Paldies Dievam, esmu sapratis, ka to ir iespējams mainīt.

Es domāju, ka neviens tevi tā nemīlēs – tā, kā mīlēja man tēvs.”

Foto

Oskaram ir saruna ar Dainu par viņas šķiršanos, kuras laikā vīrs, uz kuru krīt aizdomas kā par ekstrasensu, sievieti izmantojis dažādās manipulācijās.

Dāvim ir konflikts ar mammu par attiecībām ar tēti. Anna atļauj uzaicināt tēti uz dzimšanas dienu. Bet ar vienu noteikumu – ja Oskars apsveiks dēlu svētkos. Dāvis tic, ka tā notiks, pie tēva dzīvokļa durvīm atstājot atgādinājumu.

Marta saprot, ka Oskars viņu nekad nemīlēs, tāpēc atvadās no viņa uz visiem laikiem un steidz mesties piedzīvojumā ar citu vīrieti.

Tikmēr Oskaru pie mājokļa noķer Linda ar vienu vienīgu lūgumu – seksu. Abi pie Oskara mājas durvīm nododas kaislīgam ”franču skūpstam”.

Video: Šķiršanās formulas 8. sērija

Lasi vēl