Noskaties! Četri seriāli, kuri palīdzēs izprast medicīnas darbinieku ikdienu

Pievienot komentāru
Noskaties! Četri seriāli, kuri palīdzēs izprast medicīnas darbinieku ikdienu
YOUTUBE

Medicīnas darbinieki, policisti un ugunsdzēsēji ir cilvēki, uz kuriem vienmēr paļaujamies un rēķināmies ar palīdzību. Baudi seriālus par medicīnas darbinieku dzīvi un ielūkojies viņu ikdienā!

Skaties.lv seriālu sadaļā iespējams vērot dažādus latviešu un ārzemju seriālus, kuri jau sevi pierādījuši un gūst plašu atzinību.

Piedāvājam izzināt medicīnas darbinieku ikdienu!

”Sirds dakteris”.

Stāsts par lielpilsētas ķirurgu Hjū Naitu, kurš operācijas zālē dara brīnumus, bet, izejot no slimnīcas, nododas vētrainām ballītēm.

Vētrainajām ballītēm ir sekas un Hjū nākas atgriezties dzimtajā mazpilsētā, lai no jauna pierādītu, ka ir ārsta vārda cienīgs!

Seriālu skaties – ŠEIT!

”Glābšanas dienests 911”.

Parāda mediķu, ugunsdzēsēju, policistu un zvanu dispečeru ikdienu. Ļauj saprast, cik grūta ir visu šo profesiju pārstāvju ikdiena, cik būtiski ir rūpēties par sevi un būt atbildīgiem.

Seriāls izceļ varoņus, kuri vienmēr ir gatavi steigties palīgā.

“Glābšanas dienestu 911” skaties – ŠEIT!

”Grejas anatomija”.

Tiek uzskatīta par vienu no labākajām mediķu drāmām pasaulē. Seriāls stāsta par slimnīcu, tās ikdienu, darbinieku savstarpējām attiecībām un medicīnas personāla attieksmi pret pacientiem.

”Grejas anatomija” parāda ne tikai ārstu darbu, bet arī ikdienas dzīvi, attiecības, rūpes.

Seriālu skaties – ŠEIT!

”Rezidents”.

Ir viens no skarbākajiem ārstu seriāliem, kas ļauj ielūkoties ne tikai medicīnas darbinieku ikdienā, bet atspoguļo arī korupciju, nepamatotu zāļu izrakstīšanu, nepamatotas diagnozes, operācijas, lai tikai iegūtu naudu no valsts.

”Rezidents” parāda skarbo realitāti, liekot skatītājam domāt, un izvērtēt.

Seriālu skaties – ŠEIT!

Skaties.lv seriālu sadaļā ir pieejami arī citi seriāli! Attiecības, mīlestība, izmeklēšana, spraigi skati, to visu iespējams atrast Seriāli.lv.