Komentāri
Mirusi seriālu “Bīstamās mājsaimnieces” un “Soprano ģimene” aktrise
Foto: AP/ Scanpix

Sestdien 84 gadu vecumā savās mājās Konektikutā mūžībā aizgājusi “Emmy” balvas lareāte, seriālu “Bīstamās mājsaimnieces” un “Soprano ģimene” aktrise aktrise Pollija Bergena (Polly Bergen), vēsta ārvalstu mediji.

60 gadu ilgās karjeras laikā Pollija Bergena filmējusies vairākos desmitos kinofilmu un TV seriālu. 1958. gadā par dziedātājas Helēnas Morganas atveidojumu seriālā “Playhouse 90” Bergena saņēma nozīmīgo “Emmy” balvu. Šai balvai viņa tika nominēta arī 1989. gadā.

Bergena bija pazīstama arī kā dziedātāja un teātra aktrise. Viņas radošajā bagāžā atrodami arī vairāki mūzikas albumi.

Viena no aktrises nesenākajām lomām bija Linetas Skavo mātes atveidojums populārajā televīzijas seriālā “Bīstamās mājsaimnieces”. Arī par darbu šajā seriālā aktrise tika nominēta “Emmy” balvai.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl