Martas rīta joga – pareizi vai nepareizi?

Komentāri

Pagajušajā nedēļā seriālā “Viņas melo labāk” 43. sērijā varēja vērot vienas no galvenajām varonēm, Martas, rīta jogas treniņu. Vaicājam anonīnam neatkarīgam ekspertam, kā viņai veicās un vai visi vingrinājumi izpildīti korekti.

“Ir OK! Viņa izpilda grūtas kustības,” atzīst jogas speciāliste, kura nevēlējas atklāt savu vārdu, norādot, ka Marta (lomu atveido aktrise Evija Skulte) ir “super elastīga”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kājās stāvot, kad viņa noliecas, savā nodarbībā es visiem prasītu vairāk iztaisnot pēdas – pirksti nedaudz vērsti uz iekšpusi un papēži nedaudz vērsti uz āru vai vismaz taisnas pēdas,” stāsta jogas pasniedzēja. “Toties ir redzamas arī dažas nepilnības Martas rīta treniņā, jo mūsu eksperta obligāti liktu atbrīvot sprandu – “viņa to nedara gandrīz nevienā “pozā”.”

Mūsu komentāra autore pildītu visu reizes divas vai pat trīs lēnāk un vairāk koncentrētos uz elpošanu, t.i., sekotu līdzi, vai tiek veiktas elpas un divreiz garākas izelpas, ar degunu un vai elpa ar diafragmu ir pietiekami dziļa. “Es nekad “nejogotu” krosenēs, bet tās ir jau “super” detaļas, katram savs.”

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl