Komentāri

Seriāla Šķiršanās formula septītajā sērijā Oskara Damska dzīvē spriedzes netrūkst! Dramatiskos apstākļos nonākusi Marta, viņa dēls aizbēg no mājām un Lindas bēdustāsta uzklausīšana izvēršas par kaisles pilnu notikumu.

Marta liktenis karājas mata galā. Viņu par ķīlnieci sagūstījis nelīdzsvarotais Artūrs, kurš pēc strīda ar sievu Lailu bija pazudis.

Laila ir izmisumā, jo kopā ar Artūru pazuduši arī abi bērni. Lai gan Oskars viņu brīdina policiju notikumā neiesaistīt, Laila tomēr rīkojas.

Ierodoties policijas patruļai, Artūrs kopā ar Martu paslēpjas, un viņš sievieti pēc kliedziena ”atslēdz”.

Klāt arī Oskars. Atklājas, ka viņa automašīnas bagāžniekā paslēpies dēls Dāvis. Puisēns tiek brīdināts no auto ārā nekāpt.

Foto

Policisti nemana neko aizdomīgu, tikmēr Oskars ir daudz vērīgāks un uziet slēpni. Marta guļ nekustīgi. Bet Artūrs metas bēgt. Viņam pa pēdām seko Dāvis. Tieši ar puikas palīdzību Artūrs tiek noķerts. Atrodas arī Lailas bērni.

Tikmēr pēc Oskara atzīšanās mīlestībā Marta atžirgst.

”Es ar tevi lepojos, dēls. Tas bija supervīrišķīgi. Saproti?” par dienā piedzīvoto vakarā Dāvi slavē Oskars. ”Tikai nekad vairs tā nedari! Skaidrs?”

”Bija baigi forši! Paldies, tēt!” sajūsmināts ir Dāvis. Šis ir vēl viens apliecinājums, ka abu attiecības sākušas uzlaboties.

Nākamajā rītā Martu apciemo māte, kuras lomā iejutusies Regīna Razuma. Oskars jau gatavs promiešanai, bet māte ielūdz uz melleņu pīrāgu.

Ja Oskars atteiksies, viņam šajā namā nebūs lemts atgriezties. Viņš piekrīt. Taču…

Birojā Oskaram radusies satraucoša situācija. Viņa kolēģe Linda šķiras, un vaino pie visa to, ka nespēj izjust orgasmu. Oskars ķeras pie darba.

”Pārbaudām!” pārgulēt ierosina Oskars. ”Mēs taču esam kolēģi, mums jāpalīdz vienam otram. Tu esi kā pumpuriņš, kas gaida savu atvēršanos. Un es kā pieredzējis dārznieks tev varētu palīdzēt.”

Kaisles pilnā brīdī abus pieķer Marta.

Video: Šķiršanās formulas 7. sērija

Lasi vēl