”Makgaivers” atgriežas – jaunāks, ātrāks, bīstamāks un izdomas bagātāks

Pievienot komentāru
”Makgaivers” atgriežas – jaunāks, ātrāks, bīstamāks un izdomas bagātāks
YOUTUBE

Daudzu bērnība un tīņu gadi pagāja, skatoties seriālu ”Makgaivers”, vērojot kā pat karote, spēj pārtapt nāvējošā ierocī. ”Makgaivers” atgriežas! Baudi Skaties.lv seriālu sadaļā!

Mūsu visu iemīļoto ”Makgaiveru” filmēja laika posmā 1985-1992. gads. Seriāls stāstīja par slepeno aģentu, kurš savās misijās atteicās izmantot ieročus.

BAUDI seriālu “Makgaivers” Skaties.lv seriālu sadaļā!

Slepenajam aģentam ieroči nebija vajadzīgi. Viņš prata jebkuru lietu pārvērst nāvējošā ierocī un izkļūt no jebkuras bīstamas situācijas.

Galveno lomu seriālā spēlēja visu iemīļotais aktieris Ričards Dīns Andersons.

Pēc 24. gadu pārtraukuma pie skatītājiem atgriežas ”Makgaivers”. Tiesa gan jauns seriāls, ar jaunu aktieru sastāvu, bet to pašu lielisko ideju!

Makgaivers, jeb Maks ir gudrs, izveicīgs, erudīts un visu protošs! Viņš dodas glābt pasauli tad, kad citi vairs nespēj palīdzēt.

Makgaiveram pasaules glābšanas operācijās palīdz spēcīgais Džeks, tehnoloģiju pazinēja, hakere Raillija un priekšniece Metija.

Seriāla galvenā loma uzticēta 29 gadus jaunajam aktierim Lūkasam Tillam.

Lūkass jau agrā jaunībā uzsāka aktiera karjeru, filmējoties filmā ”Hannah Montana movie”, kopā ar slaveno Mailiju Sairusu.

Sekojušas vairākas kino lomas, no kurām par populārākajām var uzskatīt dalību filmās – ”X-Men: First class” un ”X-Men: Days of future past” un ”X-Men: Apocalypse”.

Jaunais aktieris filmējies arī dziedātājas Teilores Sviftas videoklipā ”You belong with me”, kur iejuties mūziķes mīļotā ādā.

Kopš 2016. gada Lūkass spēlē galveno lomu seriālā ”Makgaivers”.

”Makgaiveru” un citus seriālus latviešu valodā iespējams skatīties ŠEIT!