Lietainajai ziemas izskaņai: trīs jauni, superstilīgi seriāli

Pievienot komentāru
Lietainajai ziemas izskaņai: trīs jauni, superstilīgi seriāli
PUBLICITĀTES FOTO

Jau nākamās nedēļas vidū sāksies astronomiskais pavasaris, taču vēl dažas dienas jāpaciešas un jāpabauda drūmā ziemas izskaņa – lietus, vējš un apmākušās debesis. ”TVPlay Premium” sagādājis jauku piedāvājumu, kas šīs drūmās dienas vērsīs gaišākas – trīs jauni, superstilīgi seriāli. Turklāt, lai saprastu, vai tev patiks, sākuma sērijas noskatīties var par baltu velti!

Pirmo reizi ”TVPlay Premium” piedāvā iepazīties ar jaunajiem, pasaulē jau augsti novērtētajiem seriāliem par baltu velti! Koncepts ir vienkāršs – pirmās sērijas par brīvu skaties ”TVPlay”. Ja iepatikās, pieslēdzies ”TVPlay Premium” un bez reklāmām un HD kvalitātē baudi ”TVPlay Premium”. Atliek vien izvēlēties!

Rivjēra

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Pēc tikko aprecētā miljardienara Konstantīna nāves jahtas eksplozijā, viņa sieva sāk saprast, ka viņa nu ir nokļuvusi bīstamā un noslēpumu pilnā pasaulē.

Drīz vien viņai nākas izkāpt no savas komforta zonas, lai aizstāvētu sevi un sav ģimeni.

Seriāls radīts Īrijā, un vietējie filmu eksperti to slavē gan par vizuālo baudāmību, gan perfekti atlasītu ļoti talantīgu vietējo aktieru komandu un savdabīgo filozofiju, kas caurstrāvo ”Rivjēru”.

Pirmā epozide – bez maksas! Noskaties TE!

Meklē visu seriālu ”Rivjēra” TE!

”Jaunā es”

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Seriāls veidots pēc veiksmīga romāna motīviem. Liza ir 40 gadus veca vientuļā māte, kura mēģina sākt dzīvi un karjeru no jauna, bet saprot, ka viņas gados sākt visu no nulles ir neiespējamā misija.

Kad Lizu notur par krietni jaunāku, nekā viņa patiesībā ir, viņa nolemj izmantot iespēju un par jaunu atsākt savu karjeru, reizē izliekoties, ka viņai ir tikai 26 gadi.

Apbruņojusies ar pamatīgu devu pašpārliecinātības, Liza sāk dzīvi no jauna, padarot sevi par 14 gadiem jaunāku! Viņas noslēpumu zina tikai labākā draudzene Megija. Vai to izdosies noslēpt arī no citiem?

Pirmā sērija bez maksas – spied TE!

Meklē ”Jaunā es” TE!

”Bēgšana no Danemoras cietuma”

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Uz patiesiem notikumiem balstīts seriāls par divu Dannemoras cietuma ieslodzīto bēgšanu no cietuma, izmantojot 51 gadus vecās cietuma darbinieces uzticēšanos.

Seriālu ļoti augstu novērtējuši kā eksperti, tā skatītāji. Vienu no galvenajām lomām atveido Patrīcija Ārkete, un šis tiek dēvēts par vienu no viņas izcilākajiem sniegumiem.

Kā uzsver kritiķi – seriālā mazliet ”jāieskatās”, taču, kad tas notiks – atrauties un nedomāt par šo stāstu vairs nebūs iespējams!

Pirmā epizode bez maksas – spied TE!

Meklē seriālu TE!