”Lieliskajam gadsimtam” būs turpinājums; ieskaties pirmajos foto!

Sestdien, 14. aprīlī, fināla epizodes piedzīvos krāšņais, iespaidīgais seriāls ”Lieliskais gadsimts”, taču garlaikoties un skumt tā cienītājiem nenāksies, jo no 21. aprīļa sāksies vērienīgā Osmaņu impērijas stāsta turpinājums ”Lieliskais gadsimts. Kosema”, kas LNT būs skatāms sestdienu un svētdienu vakaros plkst. 21.05.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • kato

  kato

  ko tur žēloties? toreiz tāda bija dzīve sultāna galmā - vai nu es tevi vai nu tu mani. tā bija nežēlīga cīņa par varu un izdzīvošanu. ko tad jūs gaidījāt - iepļaukāšanu ar rozā zīda cimdu? :)
  Seriāls ir labs, tikai līdz mums nez kāpēc nonāk ar novēlošanos. šim un arī Lieliskajam gadsimtam ir jau uzņemti 2 prīkveli par Ertugulu (ieveda toreizējās turku/turkmēņu ciltis pirmoreiz Turcijas teritorijā) un Mehmedu Iekarotāju (kurš iekaroja Konstantinopoli (Stambulu) un pielika punktu Bizantijas impērijas ilgajai eksistencei). Šajos abis seriālos ir mazāk puņķu un asaru, bet vairāk cīņas skatu un politisko intrigu.
 • Pppppppp
 • es

  es

  bija apniciigi tik veelu skatiities,kur katraa seerijaa kaadam galvu noceert vai noznaudz.izskataas,ka nekas labaak nebuus.labaak briivdienaas buutu paraadiijusi kaadu komeediju.
 • Liene

  Liene

  Bija labs seriāls, bet noslēgums pārāk smags. Pārtraucu skatīties, kad sākās visa tā nežēlīgā asinsizliešana. Kāds Lieliskais gadsimts, drīzāk Nežēlīgais un šausmīgais gadsimts...
 • Lora

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!