Komentāri

Jau trešo nedēļu pēc kārtas tiek apskatīts arī aizvadīto 7 dienu lielākais “Neģēlis” starp populārākajiem TV šoviem un seriāliem. Pirmo reizi šajās portāla Skaties.lv rubrikās tiek pārstāvētas arī “Ēnu spēles”, kur šoreiz pie kaunu staba sitams seriāla galvenais varonis Roberts Meirāns.

Neskatoties uz nemītigo ironijas augli, kas valda starp Robertu un miljonāra meitu, kuru viņš apsargā – Beāti, visiem jau sen ir skaidrs, ka tā nav vienkārši parasta uz zoba vilkšana no abu puses. Tas ir kaut kas vairāk, tikai, iespējams, kāds no viņiem vai pat varbūt abi nespēj to atzīt. Tā vietā, lai detektīvs to novestu līdz galam, viņš padara meiteni greizsirdīgu ar kādu no savām mīļākajām. It kā jau nav nekas nosodāms, jo nav nekam piesiets, bet tomēr – atzīsiet, ka tā darīt nav smuki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl