Komentāri

No 5.marta LNT darba dienās, plkst. 14:35, piedāvā seriālu Svētās liekules. To radījuši seriāla Sekss un lielpilsēta veidotāji piedāvā jaunu seriālu par smalku sabiedrības dāmu intrigām. Amanda Vona, kas reiz bija skolas nejaukā meitene, apstākļu spiesta, negribīgi atgriežas mājās pie mātes.

Māte, būdama tipiska Dalasas iedzīvotāja, ir priecīga, ka varēs Amandas bērnus, divus pusaudžus, uzaudzināt īstā dienvidu stilā. Amanda nemaz vairs nelīdzinās tai ļaunajai meitenei, kāda viņa bija pirms divdesmit gadiem, un diezgan atturīgi izturas pret atgriešanos bagātajā un liekulīgajā sabiedrībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa cer uz jaunu dzīvi, bet ātri vien saprot, ka nebūs viegli atbrīvoties no sava pagātnes tēla, un Dalasas sievietes itin nemaz nav priecīgas redzēt Amandu atkal pilsētā. Dalasā tagad valda četras Amandas bijušās skolas biedrenes. Karlīna, kura skolas gados bija īsts neglītais pīlēns, un tādēļ daudz cieta no Amandas attieksmes, ir krietni mainījusies kopš tiem laikiem.

Lai arī viņa ir pamatīgi piestrādājusi pie sava izskata un viņai ir pārtikusi dzīve ar brīnišķīgu vīru pie sāniem, viņa nespēj aizmirst senos aizvainojumus.

Kriketai Amanda skolas laikā pamanījās nocelt draugu un pat apprecēties ar to. Tagad Kriketa ir veiksmīga biznesa sieviete ar laulību, kas vismaz pa gabalu izskatās absolūti perfekta.

Šerona ir neizdevusies skaistuma karaliene, kuras cerības uz Mis Dalasas kroni skolas laikos sagrāva Amandas izplatītās baumas.

Tad vēl ir Hetere, kas skolas gados bija mazliet izstumtā, bet nu ir pilnībā iesaistījusies vietējo pārtikušo, divkosīgo sieviešu sabiedrībā. Viņas visas atceras, kāda Amanda bija skolas laikos, un ir gatavas nokārtot vecos rēķinus ar Amandu.

No 5.marta LNT kanālā, plkst.14:35 darba dienās Svētās liekules!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl