Kurš ir visu laiku labākais latviešu seriāls? Balso un skaties bez maksas!

27 komentāri
Kurš ir visu laiku labākais latviešu seriāls? Balso un skaties bez maksas!
PUBLICITĀTES FOTO

Gada tumšais laiks ieradies ar priecīgām ziņām seriālu cienītājiem. Seriali.lv ir apkopojis pēdējo gadu iecienītākos pašmāju seriālus, un piedāvā tos baudīt  par baltu velti un no pašiem pirmsākumiem! Leģendārais ”UgunsGrēks”, mūsdienīgais ”Viss pa jaunam”, stilīgā ”Šķiršanās formula” vai kas cits – ko izvēlēsies tu?

Kā gada nogales svētku dāvana seriālu draugiem radīts Seriali.lv – vieta, kur bez maksas un jebkurā laikā skatīties populāru pašmāju un ārzemju seriālus. Noskaties vecās sezonas, neredzētās sērijas, iepazīsti jaunus seriālus – īsta paradīze, kurā ienirt drūmā rudens vakarā!

Novembra izskaņā Seriali.lv papildināts ar Latvijā ražoto ekrāna stāstu stūrīti. Skaties ”UgunsGrēku” un ”Viņas melo labāk” no pašiem pirmsākumiem, noskaties daudzu atzinības guvušo ”Šķiršanās formulu” un ”Ēnu spēles” vai seko līdzi ”Radiņu” un ”Viss pa jaunam” notikumiem sev izdevīgā laikā un noskaties sērijas, ko neesi redzējis. Latviešu seriālus meklē TE!

Kurš ir Tavs iecienītais latviešu seriāls? Saistītais raksts

Rezultāti:
5%

Viss pa jaunam

39%

Viņas melo labāk

10%

Radiņi

17%

Ēnu spēles

4%

Šķiršanās formula

25%

UgunsGrēks

Seriali.lv vēlas uzzināt – kurš no vietējā ražojuma stāstiem ir tavs iecienītais? Bet varbūt tu fano par kādu seriālu, kurš vēl nav iekļauts Seriali.lv piedāvājumā? Ziņo par to komentāros un, iespējams, iepriecināsim tevi!