2 komentāri
Kāpēc Latvijas sieviešu iekārotākajam vīrietim uz kakla ir bezgaumīgs tetovējums?
TV3 publicitātes foto

Daudz apspriestā latviešu seriāla Šķiršanās formula galvenā varoņa Oskara Damska tetovējums nav nejaušs – tas slēpj simbolus un saistāms ar tēla dzīves pieredzi, portālam Skaties.lv atklāj seriāla režisors un producents Uldis Cipsts.

Seriāla Šķiršanās formula galvenā varoņa Oskara Damska tēls veidots atbilstoši priekšstatam par mūsdienīgu, stilīgu, iekārojamu vīrieti. Tēla paspilgtināšanai aktieris Intars Rešetins ļāvies arī vizuālām pārvērtībām. Vīrieti, kura ķermeni dzīvē nerotā pat mazākais zemādas tintes plankumiņš, TV3 skatītāji iepazinuši ar Tribal stila tetovējumu uz kakla.

”Oskars pirms krīzes, kas saistīta ar šķiršanos, kad viņš pazaudēja it visu – māju, bērnu, sievu, naudu, brīvību –, nodarbojās ar dažādiem romantiskiem ekstrēmiem sporta veidiem – sērfošanu, kaitošanu, velokrosu, pat triatlonu amatieru klasē.

Kā simbolu dzīvei uz pilnu jaudu viņš sev uz pleca uztetovēja liesmu.

Pretstatā citiem, kuri ir piesardzīgi un uzmanīgi, Oskars izvēlas degt uz pilnu jaudu… Dodot gaismu arī citiem. Un liesma ir kreisā pusē, simbolizējot uguni, kas nāk no sirds,” klāsta Cipsts.

Tribal stila tetovējumi bija aktuāli 1990. gados. Šodien to īpašniekiem par jocīgo modes vilni var būt nedaudz kauns.

Foto

Šķiršanās formulas jaunākajā sērijā Oskara kolēģe Linda bija noraizējusies, ka ir frigida. Oskars bija apņēmies pierādīt pretējo. Bet abus kaisles pilnā brīdī pārsteidz Marta, kurai Oskars iepriekšējā dienā bija atzinies mīlestībā. Notikumiem Oskara dzīvē seko līdzi otrdienu vakaros TV3 un TVPlay.

Foto: ekskluzīvi kadri no Šķiršanās formula filmēšanas laukuma

TOP komentāri

  • Pārsla
  • Lelde
    0 0 0

    Lelde

    Cik zinu, daudzi, kuri aptetovējušies, tikko sasniedzot pilngadību, pēc trīsdesmit savus tetovējumus labprāt dzēstu. Gan jau Oskaram arī iekšā "plosās" tāva vēlme :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl