Kaislīgas un aizliegtas laulātu cilvēku attiecības seriālā Mīlas dēka būs skatāms LNT

0 Komentāru
Kaislīgas un aizliegtas laulātu cilvēku attiecības seriālā Mīlas dēka būs skatāms LNT
Foto: ekrānšāviņš

Pavisam drīz skatītāji varēs baudīt kaislīgas, neprātīgas un aizliegtas divu laulātu cilvēku attiecības jaunajā, tikko kā ar divām Zelta Globusa balvām godalgotajā seriālā Mīlas dēka.

Tas stāsta par mīlestību un zaudējumu, divu godīgu un labu cilvēku nespēju kontrolēt savas jūtas vienam pret otru. Mīlas dēka būs pirmais seriāls, kas veidots no ārlaulības sakaru perspektīvas. Nenokavējiet, Mīlas dēka pirmizrāde jau 3.februārī 23:05 kanālā LNT!

LNT jaunais seriāls Mīlas dēka (Affair) jaunajā, 2015.gadā ir apsveicams ar priecīgu notikumu. Seriāls pavisam nesen ieguva prestižās Zelta Globusa (Golden Globe) balvas – vienu nominācijā Labākais drāmas seriāls, bet otru – Labākā lomas atveidotāju drāmas seriālā, ar kuru tika pagodināta aktrise Ruta Vilsone (Ruth Wilson).  Aktrise R.Vilsone (Ruth Wilson) par seriālu saka: ”Tas liek skatītajiem šaubīties, vai varoņi ir labi vai nē, un vai tas, ko viņi dara, ir pareizi vai nē. Jūs būsiet iekšā nodevēja galvā!”

Atklās ārlaulību attiecības

Mīlas dēka atklāj un pēta ārlaulību attiecību emocionālos efektus un ilgtermiņa attiecību sarežģījumus. Galvenais varonis Noa Solovejs ir Ņujorkas skolotājs un rakstnieks, kas ir laimīgi precējies un četru bērnu tēvs. Savukārt galvenā varone Alisone ir jauna viesmīle, kas mēģina sakārtot savu dzīvi un laulību pēc smagas traģēdijas. Seriāla drāma sākas mirklī, kad Alisone un Noa satiekas Longailendas kūrorta pilsētā Montakā. Ir skaidri redzama abu varoņu fiziskā pievilcība vienam pret otru, un tālāk seko arī viņu vētrainais mīlas stāsts. Vienīgā patiesība, par ko viņi būs pārliecināti – par sāpēm, kādas radījuši saviem dzīvesbiedriem. Varoņu lēmums par kopīgu attiecību uzsākšanu būtiski ietekmēs apkārtējos.

Skatītājiem saistoši un interesanti būs tas, ka seriāls tiek pasniegts no divu varoņu perspektīvām, sākumā atklājot Mīlas dēkas stāsta versiju no Noa skatupunkta, bet vēlāk, parādot, kā šī drāma attīstījās Alisones redzējumā. Tādējādi skatītāji ieraudzīs atšķirības starp sievietes un vīrieša ārlaulības dēkas nozīmi un būtību, kā arī izjutīs divu dažādu cilvēku emocijas un pārdzīvojumus.

Bez abu varoņu savstarpējām attiecībām, seriālā tiks meklēts arī kāda nozieguma atrisinājums. Varoņi atskatīsies pagātnē, paužot savas nozieguma versijas detektīvam, kurš to izmeklēs. Varoņu paustās versijas būs apšaubāmas, taču, kam viņi melos vairāk – sev vai detektīvam?!

Iepazīstiet aktierus!

Dominiks Vests (Dominic West), kurš atveido Noa Soloveja lomu, ir angļu izcelsmes aktieris. D.Vests plašu atpazīstamību ieguva pēc lomas seriālā Vads (The Wire). Savukārt Noa sievu Helēnu Soloveju (atveido amerikāņu aktrise Maura Tirnija (Maura Tierney), kura ir ieraugāma arī tādos seriālos kā Ofiss (The Office) un Likums un kārtība (Law & Order).

Lai gan tikai trīsdesmitgadnieks, Kola Lokharta (Cole Lockhart) lomas atveidotājs Džošua Džeksons (Joshua Jackson) ir uzreiz atpazīstams, jo darbojas televīzijā un filmās gandrīz ceturtdaļgadsimtu. Aktieris izcēlās ar lomu 1992.gada filmā Varenās pīles (The Mighty Ducks). Piecus gadus viņš bija vadošais aktieris zinātniskās fantastikas drāmas seriālā Viņpus (Fringe). Viņa sievas Alisones Lokhartas (Alison Lockhart) lomu atveido Ruta Vilsone (Ruth Wilson), angļu aktrise, kas zināma no seriāliem Luters (Luther), Cietumnieks (The Prisoner).

Skatieties Mīlas dēka no 3.februāra otrdienu vakaros 23:05!

0 Komentāru