Īstākajiem faniem: noskaties ”Saimnieks meklē sievu”, ”X Faktoru” un ”Viss pa jaunam” pirms tie nonāk TV ekrānā

Pievienot komentāru
Īstākajiem faniem: noskaties ”Saimnieks meklē sievu”, ”X Faktoru” un ”Viss pa jaunam” pirms tie nonāk TV ekrānā
F64

Priecīgi jaunumi visiem šovu faniem. Šoruden, kad televīzija mūs jau tā lutina ar īpaši bagātīgu pašmāju šovu un seriālu klāstu, ”TVPlay Premium” piedāvā unikālu iespēju visiem ziņkārīgajiem – pasteigties notikumiem pa priekšu un noskatīties iemīļotos šovus un seriālus vēl pirms tie parādās ekrānā. Kuru izvēlēsies tu?

”Saimnieks meklē sievu” divas dienas ātrāk!

Rudens sezonas hits, protams, ir ”Saimnieks meklē sievu” piektā sezona. Pieci iekārojamākie saimnieki ir uzsākuši ceļu pretī laimei un izvēlējušies katrs pa trim skaistulēm, ko uzaicināt uz saimniecību, lai izvēlētos, iespējams, sievu.

Kamēr pie TV3 skatītājiem saimnieku mīlas intrigas nonāk pirmdienu vakaros, ”TVPlay Premium” piedāvā pirmdienas sērijas noskatīties jau brīvdienās.

Pasteidzies notikumiem pa priekšu – spied TE un skaties šovu divas dienas ātrāk, nekā TV ekrānos!

”Viss pa jaunam” – dienu ātrāk nekā TV ēterā

Kas gan ir darba dienas vakars bez ”Viss pa jaunam”! Un nereti sērija ir tik aizraujoša, ka nevari vien sagaidīt rītdienu un jaunākos notikumus.

Ar ”TVPlay Premium” vairs nav jāmokās ziņkārē – noskaties rītdienas sēriju jau šodien! Tāpat vari noskatīties nokavētās sērijas sev izdevīgā laikā un bez reklāmām. Kāpēc gan nesarīkot sev kārtīgu ”Viss pa jaunam” skatīšanās dienu?

Iekārtojies ērtāk un spied TE!

”X Faktors” jau no 14. septembra!

Mūzikas draugi jau nepacietībā trinas – svētdienas, 15. septembra, vakarā lielā ”X Faktora” trešās sezonas pirmizrāde. Taču ”TVPlay Premium” skatītāji ir vēl priviliģētākā situācijā – viņiem ”X Faktors” sākas jau 14. septembrī!

Kā ceturtā žūrijas locekļa Marata klātbūtne mainīs spēles noteikumus? Kuras būs šīs sezonas zvaigznes?

To jau sestdien noskaidrosim TE!

Ko šoruden skatīsies tu? Saistītais raksts

Rezultāti:
52%

''Saimnieks meklē sievu''

13%

''Viss pa jaunam''

35%

''X Faktors''