5 komentāri
”Ir grūti izprast Sultāna prātu.” Intervija ar ”Lieliskā gadsimta” Suleimana lomas atveidotāju
imago/Future Image/Scanpix

Halits Ergenčs jeb Sultāns Suleimans kļuvis par gaidītu brīvdienu vakara viesi arī latviešu mājās. Izcilais aktieris sniedzis interviju par ”Lielisko gadsimtu” seriāla fanu izdevumam ”Szulejman”, kurā atklāj savas izjūtas spožā seriāla sakarā.

Seriālā Jūsu labākais draugs ir Ibrahims Pašā (aktieris Okans Jalabiks). Vai arī dzīvē abi esat draugi?

Patiesībā mēs ar Okanu esam pazīstami jau sen – kopā spēlējām arī kādā deviņdesmito gadu seriālā. Kopš tā laika mēs ar Okanu uzturam siltus kontaktus. Visu laiku gribam sarunāt kaut kur kopā aiziet, bet tā kā abi esam aizņemti darbos, tam joprojām nesanāk laiks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā Jūs domājat, kāpēc Sultāns tā mīl Hirremu?

Dzīve pilī un piederība Sultāna ģimenei uzliek veselu virkni ierobežojumu. Bet Hirrema atļaujas būt bezrūpīga un liberāla. Domāju, ka tas Suleimanam arī patīk. Viņa ir Suleimana dzīve.

Izlasi arī Sultānes Mātes satriecošo biogrāfiju!

Foto: lieliskais Halits

Vai tādas bezrūpīgas sievietes, kuras uzdrošinās dzīvot pa savam kā Hirrema, patīk arī mūsdienu vīriešiem?

Nav nozīmes – vīrieši vai sievietes. Cilvēki, kuri atļaujas būt neparasti un atšķirīgi, allaž pievelk citus.

Kas ir visgrūtākais, atveidojot Sultānu Suleimanu?

Tā kā visa darbība norisinās ļoti senā pagātnē, man ir ļoti grūti ”iekļūt Suleimana prātā” un izprast viņa rīcību. Tas ir liels darbs – saprast, kā jūtas vīrietis, kurš valda pār visu pasauli. Kurš gūst arvien jaunas uzvaras, ir neaptverami bagāts, kuram apkārt ir vieni vienīgi vergi un padotie. Ir ļoti, ļoti jāstrādā, lai iejustos viņa ādā.

Arī pats dzīvē esat tāds sarežģīts? Esat kaut kādā mērā līdzīgs Suleimanam?

Nē. Manī nav nekā no Suleimana. Varbūt tiem, kuri mani nepazīst, es no malas liekos visai atturīgs, bet varu atklāt, ka tā nav – esmu viegli sasniedzams ikvienam.

Kura mīlestība Jums iet pie sirds labāk – Suleimana un Hirremas karstā kaisle vai Ibrahima un Hatidžas naivā un tīrā mīlestība?

Kāpēc lai to visu nesakombinētu? Es izvēlos tīru, naivu mīlestību, kurā ir arī īsta kaislība!

Kā Jūs domājat – vai skatītāji vairāk atbalsta Hirremu vai Mahidevranu?

Domāju, ka abām ir savi atbalstītāji, bet gan jau Hirrema skatītājiem patīk vairāk.

Ja Suleimans dzīvotu mūsdienās, kāds viņš būtu?

Panākumiem bagāts. Domāju, ka arī mūsdienās viņš komandētu lielu cilvēku pulku un mīlētu mākslu. Bet viņam neklātos viegli. Demokrātija, dzimumu līdztiesība, viss šajā ziņā mainījies. Suleimanam būtu grūti.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl