Komentāri

”Šķiršanās formulas” jaunākā sērija apstiprina, ka seriāla varoņi pretendē uz ilgāko attiecību skaidrošanu pašmāju seriālu vēsturē. Beidzot Marta atklāj kārtis, kādēļ uzsākusi attiecības ar Oskaru. Vīrieti šis paziņojums izsit no sliedēm.

Desmitās sērijas sākumā Oskars pavada 11 gadus vecā Dāvja dzimšanas dienas “dāvanu” – juteklisko Lauru, taču nedodas pie viņas uz dzīvokli, jo viņu interesē tikai Marta.

Abiem ar Martu pēkšņi izlaužas visas aizturētās jūtas, un viņi pavada fantastisku, romantisku dienu kopā – parkā ēd zemenes un dejo ielas muzikantu pavadījumā…

Taču pēkšņi top skaidrs, kāpēc Marta izveidojusi attiecības ar Oskaru. Viņa ir žurnāliste, kura izmeklē Oskara tēva slepkavības lietu.

Šis atklājums sagrauj visu, tai skaitā Oskaru. ”Nekad vairs mani nemeklē! Nekad,” viņš norāda Martai.

Oskars vienojas, ka sievas mīļākais viņam veiks bīstamu aneirisma operāciju. Bailēs, ka pēc operācijas varētu nepamosties, viņš dodas atvadīties no dēla.

Foto

Anna paziņo, ka priecājas par gaidāmajām kāzām. Taču vārds pa vārdam, pieskāriens pa pieskārienam, un Oskars no rīta pamostas Annas gultā.

Dāvis abus vecākus pieķer kopā, tādēļ abiem nekas neatliek, kā censties ”izlocīties”, aizbildinoties, ka tētim bijusi uzmetusies pumpa…

Vienpadsmitgadīgais Dāvis, protams, šim stāstiņam nenotic.

Oskars darbā sakaujas ar priekšnieces Viljamu, kurš pārliecināts, ka Oskars liek šķēršļus atjaunot attiecības ar Ilzi. Atklājas, ka sieviete bijušo vīru piekrāpusi, lai viņš zinātu, kā ir, kad sāp. Ilze pieņēmusi lēmumu ar Viljamu šķirties uz visiem laikiem.

Pēkšņi uzrodas Marta, kurai ir tikai viens, bet liktenīgs jautājums. ”Es esmu tev vajadzīga vai nē?” sieviete jautā Oskaram.

Vai abu starpā būs lemts uzplaukt patiesai mīlestībai, taps zināms seriāla pirmā sezonas finālsērijā nākamnedēļ.

Video

Lasi vēl