Foto: aktrise Inga Tropa jaunā latviešu seriāla dēļ maina matu krāsu

6 komentāri
Foto: aktrise Inga Tropa jaunā latviešu seriāla dēļ maina matu krāsu
F64

Šobrīd pilnā sparā notiek jaunā TV3 seriāla ”Viss pa jaunam!” filmēšana. Vienu no lomām atveidos arī seriālos ”UgunsGrēks” un ”Viņas melo labāk” jau iepazītā Inga Tropa. Tiesa, te viņa būs pavisam jaunā tēlā – jaunajam seriālam par godu Tropa kļuvusi par blondīni.

Skaties.lv sastapa Ingu filmēšanas laukumā, kur aktrise žilbina kā blondīne! Kā žurnālam ”Privātā Dzīve” atklājusi aktrise, matu krāsu viņa patiešām pamainījusi par godu seriālam.

”Tā kā man jau sen gribējās kaut ko pamainīt savā vizuālajā tēlā, iedomājos, ka ir īstais iemesls un iespēja mainīt matu krāsu,” pastāstījusi aktrise.

Iepriekš viņa lepojusies ar dabiska toņa brūniem matiem un šādā tēlā jau ieguvusi divu Latvijā megapopulāru seriālu – ”UgunsGrēks” un ”Viņas melo labāk” – skatītāju simpātijas.

Seriāls ”Viss pa jaunam!” būs skatāms jau no 4. februāra darba dienu vakaros no pirmdienas līdz ceturtdienai 20.20 kanālā ”TV3”. Seriāls tiek veidots, sekojot pasaules tendencēm un Latvijas skatītāju vēlmēm. Tas būs saistošs un aktuāls stāsts, kura notikumos skatītāji atpazīs arī savu ikdienu, azartiski sekojot līdzi, kā ar tiem tiek galā seriāla varoņi.

6 komentāri