2 komentāri

Iespējams, šobrīd viņš ir ”spicākais” džeks savā klasē. Kas ir šis puisēns, kurš filmējies pašmāju pēdējo gadu drosmīgākajā seriālā Šķiršanās formula un kādēļ viņš šķiet jau redzēts?

Seriāla Šķiršanās formula centrā ir īsta pieaugušo dzīve, taču būtiska loma tajā uzticēta 11 gadus vecam puisēnam. Intara Rešetina atveidotā varoņa Oskara Damska dēls Dāvis patiesībā ir viens no seriāla režisora Ulda Cipsta pieciem bērniem. Arī dzīvē viņu sauc Dāvis, un viņš mācās 5. klasē. Dzīvē tā ir Rīgas 49. vidusskola.

Jautāts, kāda nozīme filmēšanas laukumā ir faktam, kas abi ir ģimene, Uldis smej: ”Tētim režisoram ir viens aktieris, kuram var pateikt: ”Tāpēc, ka es tā teicu!” Kas var būt labāk par to?!”

Piedalīšanās seriālā un citās filmēšanās esot paša Dāvja izvēle, tētis neko neuzspiež, portālam Skaties.lv atzīst režisors. Bet viņam ir cerība, ka pieaugot Dāvis jau būs aktieru būšanu izbaudījis un varēs pieķertiem kam nopietnākam.

Foto

Ja šķiet, ka Dāvis TV ekrānā manīts vēl pirms Šķiršanās formulas, tas patiešām tā ir. Pirms pieciem gadiem puisēns piedalījies tēva režisētā seriāla Savējie filmēšanā, bet nesenākās aktiera gaitas saistāmas ar reklāmas jomu – viņš filmējies Latvijas Maiznieka un Rimi reklāmās.

To, ka Dāvis nebaidās stāties kameras priekšā, apliecina kāds pavisam jautrs video no Cipstu ģimenes arhīva.

Video

Foto: Dāvis Šķiršanās formulā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl