Sieva, vīrs un draiskule. ”Ēnu spēles” prezentē neķītru ģimenes modeli

2 komentāri
Sieva, vīrs un draiskule. ”Ēnu spēles” prezentē neķītru ģimenes modeli
Ekrānuzņēmums

Latviešu detektīvseriāla ”Ēnu spēles”, kas šajā sezonā līdzās spraigajiem notikumiem izmeklētāju ikdienā pārsteidz arī ar pikantiem kadriem, jaunākajā sērijā skatītāji būs liecinieki dīvainam attiecību mistrojumam starp seriāla galvenajiem varoņiem.

Pagājušās sērijas noslēgumā Egila Melbārža atveidotais politiķis Mārtiņš Kronenbergs sazāļoja Beāti (Dārta Daneviča), uzņēma draudu video, ko nosūtīja Robertam (Ainārs Ančevskis). Šonedēļ skatītājiem tiks atklāti spraigie notikumi Kronenbergu villā pašā rīta agrumā.

No pagājušās nakts notikumiem Beāte neko neatcerēsies, tādēļ ar prieku izbaudīs brokastis Kronenberga sabiebrībā.

Kronenberga sieva Iveta (Dita Lūriņa-Egliena) slepeni filmēto vīra uzmanības apliecinājumu Beātei ar sevišķu uzmanību vēros monitorā, dzerot šampanieti un plunčājoties burbuļvannā.

Lūriņa-Egliena kā asiņaina meitenīte. Vai atceries baisāko erotisko rotaļu pašmāju seriālu vēsturē?

Ko detektīvu birojam nāksies izmeklēt “Ēnu spēļu” devītajā sērijā?

Robertu pēc uzbrukuma Mārtiņam Kronenbergam Normunds aizvedīs prom no pilsētas – ar domu pavadīt pāris dienas teltīs pie ezera. Kāda atpūtnieku ģimene ezermalā konstatēs, ka pazudis viņu trīs gadus vecais dēliņš. Visi iesaistīsies meklēšanā. Normunds, meklējot bērnu, uzdursies kādam kriminālam grupējumam, un tā kļūs par dienu, kurā noies greizi viss iespējamais.

Kā atrisināsies šī lieta un kā attīstīsies Kronenberga un Beātes attiecības, skaties otrdienas vakarā plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

2 komentāri