23 komentāri

TV3 seriāla ”Ēnu spēles” trešā sezonas starts pirms nedēļas pārsteidza ar spraigu un intriģējošu sižeta līniju, pārspējot visas detektīvseriālu fanu cerības. Pēc seriāla otrās sērijas nācija nebeidz jūsmot, ka beidzot latviešu seriālu vēsturē uzmirdzējis patiešām ļauns varonis.

Kā iepriekš solīja ”Ēnu spēļu” veidotāji, seriālā tiks risinātas aktuālas tēmas, piemēram, par to, cik tālu cilvēki ir gatavi iet naudas, slavas un varas dēļ. Daļu no tā varēja vērot jau otrajā epizodē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Beāte (Dārta Daneviča) aizbēgusi no savām kāzām, atgriezusies Latvijā, norunāja tikšanos ar Robertu (Ainārs Ančevskis). Abi satiekas restorānā.

Viņu atkalredzēšanos izjauca maskās tērpti, bruņoti vīrieši. Roberts, Beāte un pārējie restorāna apmeklētāji, starp kuriem bija arī Mārtiņš Kronenbergs (Egils Melbārdis), tika saņemti par ķīlniekiem.

Uzzinot uzbrucēju rīcības motivāciju, Roberts nostājās viņu pusē.

Ķīlnieku krīzē savus netīros nolūkus neslēpa ietekmīgais vīrs un politiķis Mārtiņš Kronenbergs, kuru atveido Latvijas Nacionālā teātra aktieris Egils Melbārdis. Melbārdis, kurš seriālu fanu vidū vienmēr bijis iemīļots aktieris, ”Ēnu spēlēs” pārsteidz patiešām ļaunā un nežēlīgā tēlā.

”Izglāb savu bērnu un nošauj tam skuķim māti,” piedāvājumu ķīlniekus sagrābušajam bruņotajam vīrietim, kuram nepieciešami 40 000 eiro dēla ārstēšanai, izteica Kronenbergs. Tas uzbrucējā raisīja aizdomas, ka oligarhs ir psihiski nelīdzsvarots.

Video: Melbārža atveidotais Kronenbergs atklāj savu tumšo pusi

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl