Pirmo reizi pašmāju seriālu vēsturē īsts psihopāts – Egils Melbārdis pārsteidz ļoti negantā tēlā

23 komentāri
Pirmo reizi pašmāju seriālu vēsturē īsts psihopāts – Egils Melbārdis pārsteidz ļoti negantā tēlā

TV3 seriāla ”Ēnu spēles” trešā sezonas starts pirms nedēļas pārsteidza ar spraigu un intriģējošu sižeta līniju, pārspējot visas detektīvseriālu fanu cerības. Pēc seriāla otrās sērijas nācija nebeidz jūsmot, ka beidzot latviešu seriālu vēsturē uzmirdzējis patiešām ļauns varonis.

Kā iepriekš solīja ”Ēnu spēļu” veidotāji, seriālā tiks risinātas aktuālas tēmas, piemēram, par to, cik tālu cilvēki ir gatavi iet naudas, slavas un varas dēļ. Daļu no tā varēja vērot jau otrajā epizodē.

Beāte (Dārta Daneviča) aizbēgusi no savām kāzām, atgriezusies Latvijā, norunāja tikšanos ar Robertu (Ainārs Ančevskis). Abi satiekas restorānā.

Viņu atkalredzēšanos izjauca maskās tērpti, bruņoti vīrieši. Roberts, Beāte un pārējie restorāna apmeklētāji, starp kuriem bija arī Mārtiņš Kronenbergs (Egils Melbārdis), tika saņemti par ķīlniekiem.

Uzzinot uzbrucēju rīcības motivāciju, Roberts nostājās viņu pusē.

Ķīlnieku krīzē savus netīros nolūkus neslēpa ietekmīgais vīrs un politiķis Mārtiņš Kronenbergs, kuru atveido Latvijas Nacionālā teātra aktieris Egils Melbārdis. Melbārdis, kurš seriālu fanu vidū vienmēr bijis iemīļots aktieris, ”Ēnu spēlēs” pārsteidz patiešām ļaunā un nežēlīgā tēlā.

”Izglāb savu bērnu un nošauj tam skuķim māti,” piedāvājumu ķīlniekus sagrābušajam bruņotajam vīrietim, kuram nepieciešami 40 000 eiro dēla ārstēšanai, izteica Kronenbergs. Tas uzbrucējā raisīja aizdomas, ka oligarhs ir psihiski nelīdzsvarots.

Video: Melbārža atveidotais Kronenbergs atklāj savu tumšo pusi

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl