7 komentāri

Otrdienas, 31. oktobra, vakarā pašmāju seriāla ”Ēnu spēles” jaunākajā sērijā tika piedzīvota viena no dīvainākajām ainām detektīvseriāla jaunajā sezonā – divi varoņi nodevās patiesi baisai erotiskai rotaļai.

Biedējošā erotiskā rotaļa izvērtās starp Egila Melbārža atveidoto oligarhu Mārtiņu Kronenbergu un viņa sievu Ivetu, ko spēlē Dita Lūriņa-Egliena. Viņa vīra priekšā iejutās mazas meitenes ādā, bet notikumam baisu noskaņu piešķīra mākslīgās asinis uz sievietes sejas.

Seriāla trešajā sezonā par scenārija autoru piesaistīts Artūrs Dīcis. Viņa veikums detektīvseriālu fanu vidū jau iemantojis milzu atzinību, bet Mārtiņš Kronenbergs jau nodēvēts par latviešu seriālu visu laiku lielāko ļaundari un psihopātu, kurš nezina robežas.

“Ja cilvēkam ir tik daudz naudas, ka viņš var piepildīt visas savas vēlmes, tas, iespējams, viņam izsit filtru, kas no zemapziņas visu nelaiž ārā. Kad to izsit, viņš saprot, ka var realizēt pilnīgi jebko.

Kronenberga galvenā interese ir pārbaudīt, cik tālu cilvēks ir spējīgs iet naudas dēļ – cik viņš ir gatavs pazemoties vai ko viņš ir gatavs upurēt. Viņš gūst intelektuālu baudu, spēlējoties ar cilvēkiem. Tas, protams, ir slimi, bet tāds nu viņš ir,” sarunā ar portālu Skaties.lv sevis radīto tēlu komentē Dīcis.

Vairāk par Melbārža atveidoto varoni lasi šeit!

Video: biedējoši erotiskākā aina

TOP komentāri

  • Avene

    Avene

    Dīcim galva strādā pareizā virzienā! Beidzot kaut kas ko skatoties nepaliek kauns. Šis seriāls ir līmenī. Tā di kā Svešā seja un Bitīt matos ir jābeidz rādīt.
  • Daiga
  • WTF

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl