Komentāri
Lūriņa-Egliena par to, kā būt formā: Es nesamierinos un mēģinu nenolaisties
Aktrise Dita Lūriņa-Egliena pēc Latvijas Nacionālā teātra sezonas atklāšanas svinīgās sapulces, kurā saņēma Veltas Līnes Ceļojošo balvu Antas Klints gredzenu par Elzas lomu izrādē "Sieviete". (Paula Čurkste / LETA)

Latviešu detektīvseriāla ”Ēnu spēles” jaunās sezonas jaunpienācēja, Nacionālā teātra aktrise, divu bērnu mamma Dita Lūriņa-Egliena ir no sievietēm, kuras pievilcīgās ārienes dēļ apbrīnu bauda kā no vīriešiem, tā no sava dzimuma pārstāvēm. Kāds ir viņas satriecošā izskata noslēpums?

Kā portālam Skaties.lv akcentē Dita Lūriņa-Egliena, viņa pati nebūt nejūtas tik apbrīnojama savas ārienes dēļ. ”Bet arī nesūdzos. Paldies par to Dievam,” smaida 39 gadus vecā aktrise.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es visu laiku mēģinu sekot sev līdzi. Brīžiem krītu izmisumā, tad atkal rāpjos uz ceļa. Tā ir nebeidzama cīņa,” jautāta, vai ikdienā ievēro striktu ēšanas un aktivitāšu režīmu, atklāj Lūriņa-Egliena.

Aktrisei iedvesmas pilna šķitusi intervija ar mākslinieci Džemmu Skulmi, kura septembrī nosvinēja 92. dzimšanas dienu.

”Kad viņai jautāta, kā var tādos gados tik labi izskatīties un palikt sievietei, nevis kaut kādā brīdī kļūt par tantiņu, viņa teica: ”Ir divas lietas, kas sievietei liek kļūt par tantiņu. Tā ir samierināšanās un nolaišanās.”

Es nesamierinos un visu laiku mēģinu nenolaisties. Tieši tik vienkārši,” Skaties.lv atklāj populārā aktrise.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl