Lūriņa-Egliena par to, kā būt formā: Es nesamierinos un mēģinu nenolaisties

0 Komentāru
Lūriņa-Egliena par to, kā būt formā: Es nesamierinos un mēģinu nenolaisties
Aktrise Dita Lūriņa-Egliena pēc Latvijas Nacionālā teātra sezonas atklāšanas svinīgās sapulces, kurā saņēma Veltas Līnes Ceļojošo balvu Antas Klints gredzenu par Elzas lomu izrādē "Sieviete". (Paula Čurkste / LETA)

Latviešu detektīvseriāla ”Ēnu spēles” jaunās sezonas jaunpienācēja, Nacionālā teātra aktrise, divu bērnu mamma Dita Lūriņa-Egliena ir no sievietēm, kuras pievilcīgās ārienes dēļ apbrīnu bauda kā no vīriešiem, tā no sava dzimuma pārstāvēm. Kāds ir viņas satriecošā izskata noslēpums?

Kā portālam Skaties.lv akcentē Dita Lūriņa-Egliena, viņa pati nebūt nejūtas tik apbrīnojama savas ārienes dēļ. ”Bet arī nesūdzos. Paldies par to Dievam,” smaida 39 gadus vecā aktrise.

”Es visu laiku mēģinu sekot sev līdzi. Brīžiem krītu izmisumā, tad atkal rāpjos uz ceļa. Tā ir nebeidzama cīņa,” jautāta, vai ikdienā ievēro striktu ēšanas un aktivitāšu režīmu, atklāj Lūriņa-Egliena.

Aktrisei iedvesmas pilna šķitusi intervija ar mākslinieci Džemmu Skulmi, kura septembrī nosvinēja 92. dzimšanas dienu.

”Kad viņai jautāta, kā var tādos gados tik labi izskatīties un palikt sievietei, nevis kaut kādā brīdī kļūt par tantiņu, viņa teica: ”Ir divas lietas, kas sievietei liek kļūt par tantiņu. Tā ir samierināšanās un nolaišanās.”

Es nesamierinos un visu laiku mēģinu nenolaisties. Tieši tik vienkārši,” Skaties.lv atklāj populārā aktrise.

0 Komentāru