2 komentāri

Daudziem pašmāju detektīvseriāla ”Ēnu spēles” faniem par prieku otrdienas, 31. oktobra, vakarā TV ekrānā atkal būs redzams Egila Melbārža atveidotais oligarhs Mārtiņš Kronenbergs. Skatītāju vidū viņš jau nodēvēts par pašmāju seriālu vēsturē ļaunāko varoni. Kādēļ Kronenbergs ir tik cietsirdīgs un nežēlīgs, turklāt vēl psihopāts, portāls Skaties.lv jautāja seriāla scenāristam Artūram Dīcim.

Seriāla ”Ēnu spēle” scenārija autors un Normunda atveidotājs aktieris Artūrs Dīcis portālam Skaties.lv akcentē, ka Nacionāla teātra aktiera Egila Melbārža spēlēto varoni tādu radījis apzināti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Man gribējās, lai viņš ir pienācīgs pretinieks galvenajam varonim Robertam – lai viņam visas sezonas garumā ir ar ko pacīnīties. Tas nevarētu būt kaut kas švaks un vienkāršs.

Kādēļ viņš tiks ļauns? Man gribētos, lai cilvēkos rastos duālā sajūta. No vienas puses, viņš ir ļauns, no otras – dara labu. Un tev kā skatītājam ir dilemma.

Ja cilvēkam ir tik daudz naudas, ka viņš var piepildīt visas savas vēlmes, tas, iespējams, viņam izsit filtru, kas no zemapziņas visu nelaiž ārā. Kad to izsit, viņš saprot, ka var realizēt pilnīgi jebko.

Kronenberga galvenā interese ir pārbaudīt, cik tālu cilvēks ir spējīgs iet naudas dēļ – cik viņš ir gatavs pazemoties vai ko viņš ir gatavs upurēt. Viņš gūst intelektuālu baudu, spēlējoties ar cilvēkiem. Tas, protams, ir slimi, bet tāds nu viņš ir,” sevis radīto tēlu Skaties.lv komentē Dīcis.

Par Melbārža tēlojumu seriāla scenārists ir sajūsmā, lai gan sākotnēji nevarējis iedomāties aktieri šajā lomā.

”Manuprāt, viņš ļoti precīzi noķēris to sajūtu. Viņš pats arī atzinis, ka spēlējot rodas baigais kaifs, un tas, man šķiet, ir pareizi,” apmierinājumu ar Melbārža tēlojumu pauž Dīcis.

Paralēli notikumiem, kur iesaistīts detektīvu birojs, seriālā notiek varas cīņa starp Robertu un Kronenbergu.

”Vienā brīdī Kronenbergs izdomās, ka viņam vajag atņemt visdārgāko, kas Robertam ir. Tā, protams, ir Beāte. Cik viņam tas veiksmīgi vai neveiksmīgi izdosies, to varēs saprast, tikai seriālu skatoties,” intrigu seriāla skatītājiem pamet Dīcis.

Seriāla jaunākajā sērijā māte, uztraucoties par sava dēla pēkšņu uzvedības maiņu, ieradīsies detektīvu birojā. Roberts noskaidros, ka puisis iesaistījies rasistiskā organizācijā un organizācijas līderim ir lieli plāni saistībā ar šo zēnu. Normunds iefiltrēsies starp organizācijas biedriem un uzzinās, ka tiek plānots kaut kas šausmīgs un, ka viens no šī plāna galvenais koordinators ir Kronenberga cilvēks.

Video: Egils Melbārdis Kronenberga lomā jaunākajā sērijā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl