Iespējams, oriģinālākais veids, kā “nocopēt” daiļavu pašmāju seriālu vēsturē! “Ēnu spēļu” jaunā sezona sāksies uz pikantas nots

Komentāri

Otrdienas, 3. oktobra, vakarā pie TV3 skatītājiem atgriezīsies latviešu detektīvseriāls “Ēnu spēles”. Kā sola seriāla veidotāji, “Ēnu spēļu” fanus jaunajā – trešajā – sezonā sagaidīs ne vien spraigāka un intriģējošāka sižeta līnija, bet tā arī vīsies cauri visām 12 sērijām. 

Seriāla jaunās sezonas sākumā aktiera Aināra Ančevska atveidotais Roberts uzzinājis, Beāte (Dārta Daneviča) Vācijā gatavojas kāzām. Viņa sirds ir salauzta, un vīrietis novārtā atstājis darbu detektīvaģentūrā, mierinājumu meklējot alkoholā un fiziskajās aktivitātēs.

Skraidot pa parku, Roberts sastop kādu skaistuli. Viņš laiku lieti netērē, un meiteni cenšas savaņģot, liekot lietā patiesi oriģinālu tekstu: “Tev dzīvē ir tikai divas problēmas: pirmā – tev ir skaistas krūtis, tāpēc neviens nedzird, ko tu saki; otrā – tu neesi ar mani pārgulējusi”.

Vai skaistule uzķersies uz šā āķa, skaties seriāla “Ēnu spēles” pirmajā sērijā otrdienas vakarā plkst 21.00 TV3 un TVPlay!

”Rakstot scenāriju ”Ēnu spēļu” trešajai sezonai, vislielākais izaicinājums bija katrā sērijā atrast oriģinalitāti, proti, neuzrakstīt kaut ko, kas jau bijis – gan Latvijas kontekstā, gan arī ārzemju autoru grāmatās un filmās. Arī domāt par to, lai katra sērija būtu skatāma autonomi un vienlaikus būtu viens galvenais stāsts – tas arī nebūt nebija tik viegli,” komentē Artūrs Dīcis.

Dīcis seriālā arī pats ticis pie nozīmīgas lomas, tādējādi īstenojot sevis iecerēto un izjūtot detektīva garšu, kā arī pārliecinoties par sava scenārija pamatīgumu. Dažubrīd tas pat atvieglojis darbu filmēšanas laukumā, jo sarežģītākajās situācijās padomdevējs bija turpat blakus.

Trešajā sezonā galvenajās lomās līdzās Dīcim un jau iepriekš pazīstamajiem Aināram Ančevskim, Dārtai Danevičai un Mārtiņam Eglienam redzēsim arī Latvijas Nacionālā teātra aktierus Egilu Melbārdi un Ditu Lūriņu, kā arī Jaunā Rīgas teātra aktieri Edgaru Samīti.

Video

Lasi vēl