Foto: Lūriņa-Egliena ”Ēnu spēlēs” žilbina īpaši pavedinošā izskatā

3 komentāri
Foto: Lūriņa-Egliena ”Ēnu spēlēs” žilbina īpaši pavedinošā izskatā
TV3 publicitātes foto

Pašmāju detektīvseriāla ”Ēnu spēles” fani jaunākajā sērijā līdzās detektīvbiroja ikdienai atkal būs liecinieki notikumiem Mārtiņa Kronenberga intīmajā dzīvē. Īpašai tuvībai viņš ļausies ar sievu Ivetu, kuru spēlē Dita Lūriņa-Egliena. Tomēr apstākļi un iemesli nebūs tik viennozīmīgi.

Trešās sezonas jaunpienācējai, Nacionālā teātra aktrise Ditai Lūriņai-Eglienai seriālā uzticēta pretrunīgi vērtētā oligarha Mārtiņa Kronenberga, kurš pasludināts par latviešu seriālu vēsturē ļaunāko varoni, sievas Ivetas loma. ”Arī mana varone nav vienkārši uztverama un vērtējama,” aktrise atzīst portālam Skaties.lv.

”Nesamērojot lomas lielumu un smagumu, kā raksturi viņi ir viens otra vērti.

Aktierim vienmēr patīk spēlēt ne uzreiz saprotamu un strīdīgu varoni. Līdz ar to ir interesanti. Kā aktrise šajā lomā jutos aizrautīgi un azartiski.

Skatītājam skatoties nevis lomu, bet personāžus, es saprotu, ka varētu būt dažādi vērtējumi, bet to mēs atstājam skatītāja ziņā,” portālam Skaties.lv atzīst Dita Lūriņa-Egliena.

Kā liecina seriāla jaunākās sērijas anotācija, uzmanības centrā būs sērijveida slepkava, kurš terorizēs kādu no Rīgas mikrorajoniem. Tiks nogalinātas jaunas, skaistas meitenes. Visi centieni notvert vainīgo būs bez rezultātiem.

Mārtiņš Kronenbergs sapratīs, ka nespēj palikt vienaldzīgs. Viņš piedāvās lielu atlīdzību jebkuram, kurš sniegs policijai noderīgu informāciju.

Detektīvu biroja eksistencei vajag naudu. Lai cik Robertam tas nāksies grūti, viņš nolems notvert slepkavu, kurš jau iemantojis iesauku Frizieris.

Skaties seriāla ”Ēnu spēles” jaunākos notikumu ik otrdienas vakaru plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!
3 komentāri