1 komentārs

Kopš oktobra sākuma TV3 atgriezies latviešu detektīvseriāls ”Ēnu spēles”. Trešajā sezonā tas piedzīvojis īpašu vērienīgumu un vēl intriģējošāku sižeta līniju. Par to liels nopelns Dailes teātra aktierim un scenārija autoram Artūram Dīcim. Portālam Skaties.lv viņš pastāsta, kur smēlies iedvesmu sižetam, kas atzinīgi novērtēts īstu detektīvseriālu fanu vidū.

”Ēnu spēļu” scenārija autoram Artūram Dīcim vislielākais izaicinājums bijis katrā sērijā atrast oriģinalitāti, proti, izvairīties no tā, kas jau bijis – gan Latvijas kontekstā, gan arī ārzemju autoru darbos. Te talkā nākusi paša pieredze un fantāzija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā portālam Skaties.lv atklāj Dīcis, viņš bieži saskāries ar viedokli, ka Latvijā jau tā īsti nekas nenotiek un līdz ar to ikdienā radušās problēmas ir niecīgas.

”Tāpēc man gribējās caur seriālu mēģināt maksimāli pacelt problēmas, par ko mēs daudz nerunājam.

Ceturtajā sērijā darbība norisināsies Latvijas laukos, kuros paliek veci cilvēki, kuriem ir mazi iztikas līdzekļi – supermaza pensija, ar kuru viņiem jāizdzīvo. Uz tā rēķina veidojas labvēlīga augsne, lai viņus apkrāptu,” portālam Skaties.lv tuvāko notikumu fonu seriālā ”Ēnu spēles” atklāj Dīcis.

Pēc nedēļas – seriāla piektajā sērijā – tiks aktualizēta rasisma tēma.

Scenāriju Dīcis rakstījis, izejot no problēmām, kas svarīgas šķiet pašam. ”Un jāparokas zemapziņā, lai nāk ārā ļaunie. Tad jau atliek viņus savaldīt,” tā Dīcis.

Kā vēsta ”Ēnu spēļu” jaunās sērijas anotācija, atpūtu laukos satricinās divas pensionāru slepkavības. Aizdomās tiks turēts Andra tēvs. Rūķītis būs pārliecināts, ka viņa tēvs nav vainīgs un apņemsies to pierādīt.

Spraigajiem notikumiem detektīvseriālā ”Ēnu spēles” seko līdzi ik otrdienas vakaru plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

Video: atpūtu laukos satricina divas pensionāru slepkavības

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl