”Ēnu spēles” jaunajā sezonā pārspēj visas detektīvseriālu fanu cerības

26 komentāri
”Ēnu spēles” jaunajā sezonā pārspēj visas detektīvseriālu fanu cerības
Ekrānuzņēmums

Otrdienu vakaros TV3 turpmāk detektīvu cienītājiem būs iespēja sekot līdzi spraigajiem notikumiem latviešu seriālā ”Ēnu spēles”. Kā liecina pirmās sērijas notikumi un varoņi, tas pārspējis visas detektīvseriālu fanu cerības.

Roberts (Ainārs Ančevskis) uzzinājis, ka Beāte (Dārta Daneviča) Vācijā gatavojas kāzām. Viņam tas ir trieciens, kas liek pamest novārtā darbu detektīvu aģentūrā, kura jau tā cīnās ar parādiem.

Izmeklējot kādu pavisam vienkāršu lietu saistībā ar neuzticīgu vīru, Roberts un Andris (Mārtiņš Egliens) kļūst par netiešiem slepkavības lieciniekiem. Saistībā ar šo slepkavību uzpeld kāda ļoti ietekmīga cilvēka vārds. Par Roberta apsēstību kļūst vēlme pierādīt šī cilvēka vainu.

Šī nav vienīgā slepkavība pirmajā sērijā – tiek nogalināts liecinieks. Un ap ietekmīgo politiķi Mārtiņu Kronenbergu savelkas arvien lielāka aizdomu ēnu. Taču viņš ir pārliecināts, ka visu spēj atrisināt nauda un sakari, tostarp “gali” Valsts policijā.

Ietekmīgā vīra un politiķa Mārtiņa Kronenberga lomu seriālā spēlē jaunpienācējs Egils Melbārdis, savukārt Roberta brāļa Normunda lomā spoži uzmirdzējis aktieris Artūrs Dīcis, kurš ir arī scenārija autors.

Citās lomās iejutās Edgars Samītis, Dita Lūriņa-Egliena, Ivars Puga, Emīls Kivlenieks, Līga Zeļģe.

Video: seriāla pirmā sērija

TOP komentāri

 • Zii
 • Baiba
  +17 +15 -2

  Baiba

  Tiešām pārsteidzoši laba pirmā sērija! Ļoti labi, ar nepacietību gaidu nākamo otrdienu!
 • Skatitaja
  +17 +14 -3

  Skatitaja

  Artūram Dīcim ir mega liels talants! Seriālam uzrakstīts patiešām aizraujošs scenārijs. :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl