Ar šokējošiem notikumiem noslēdzas seriāla ”Ēnu spēles” trešā sezona

6 komentāri
Ar šokējošiem notikumiem noslēdzas seriāla ”Ēnu spēles” trešā sezona
Ekrānuzņēmums

Otrdienas, 19. decembra, vakarā TV3 noslēdzās pašmāju izmeklēšanas seriāla ”Ēnu spēles” trešā sezona. Seriāla veidotāji bija sarūpējuši patiesi spriedzes pilnu stundu, kas rezultējās ar pašmāju seriālu vēsturē ļaunākā varoņa Mārtiņa Kronenberga atmaskošanu.

Seriāla ”Ēnu spēles” noslēguma sērijas notikumi norisinājās vēlēšanu dienā. Viss liecināja par to, ka Mārtiņš Kronenbergs (Egils Melbārdis) kļuvis par jauno tautas varoni un viņa triumfs vēlēšanās ir garantēts.

Taču Roberts (Ainārs Ančevskis) turpināja iesākto – darīt visu, lai Kronenbergu viņa veikto nelikumību dēļ beidzot ietupinātu.

Tikmēr pēc smagas piekaušanas slimnīcā nonācis Andris (Mārtiņš Egliens), bet Beāte (Dārta Daneviča) pēc tam, kad kļuvusi par liecinieci šokējošam notikumam – redzot, kā pēc Kronenberga pavēles viņa grāmatvedis (Voldemārs Šoriņš) sev nogriež pirkstu – kļuva par Kronenberga ķīlnieci.

Roberts paziņoja policijai, ka pret Kronenbergu piekritusi liecināt viņa paša sieva Iveta (Dita Lūriņa-Egliena). Šī ziņa sasniedza Kronenberga ausis, un viņš nolēma vienreiz un uz visiem laikiem izrēķināties ar Robertu.

Kamēr vēlēšanu provizoriskie rezultāti liecināja par Kronenberga uzvaru, Roberta izmeklēšanas biroju, kur plānota izšķirošā tikšanās ar Kronenbergu, tika aprīkots ar novērošanas kameru, lai par abu tikšanās lieciniekiem varētu kļūt ikviens valsts iedzīvotājs.

Tikšanās bija ne mazāk šokējošā kā visa Kronenberga ļaunā daba, ko viņš demonstrējis iepriekšējo 11 sēriju laikā.  Kronenbergs ar ultimātu vērsās pie Roberta: ”Tieši pēc trīs sekundēm, suns plosīs Beāti. Bet tev ir iespēja viņu glābt. Ja tu ar nazi sev iegriezīsi kājā.”

Lai pasargātu Beāti, Roberts ultimātu pieņēma. Notikuma kulminācijā Roberts aicināja Kronenbergu uzsmaidīt kamerai – tiešā translācija tomēr.

Kad kļuva zināms, ka Roberts neblefo, Kronenberga rokaspuiši atzina sakāvi. Tikmēr pats Kronenbergs Robertam steidza paziņot: ”Tu būsi uzvarējis tikai tad, kad es būšu miris.”

Sērijas izskaņā slimnīcā no ilgās bezsamaņas pamodās arī Andris. Bet pie apvāršņa parādījās pazudušais policists Katlaps (Edgars Samītis), kurš steidza krist Kronenberga sievas skavās.

Video: seriāla “Ēnu spēles” spraigā finālsērija